Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o unban


Nixoqq

Hráč

15
5.7.2023 22:44

Dobrý den, před asi dvěma dny jsem dostal ban za trash rp udělal jsem si ticket a džardys mi řekl ať to udělám normalně a ať netrolím tickety. Tak jsem se rozhodl že tak učiním. Prvně by jsem chtěl říct že se moc omlouvám za to co jsem udělal a jak jsem byl vulgární. A to co se stalo v rp jsem taky trochu pokazil a uvědomil jsem si že jsem to docela pokazil už v tu dobu co jsem začal ujíždět ale duvod proč jsem dostal ban za trash rp jsem nepochopil vše jsem udělal dobře jen jako to že mě pd ramoval ve městě na chodík, to jsem nepochopil protože tam určitě byl passive a lidi chodí na chodíku a to že mě to pd ramovalo všude po městě jsem nedával. Takže s mojí uctou se chci omluvit za to že jsem to posral a že jsem vůbec ujížděl mohl jsem dostat normální trafik a jel bych dál. Takže se omlouvám a ponaučil jsem se ze své chyby a proto bych se chtěl zeptat zda by šlo snížit délku banu a nebo ban odstranit. Přeji krásný zbytek večera -Nixo 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Duplicitní téma

Powered by LeoSight IFS
LT~13

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024