Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

NON RP DRIVING


Demon8116

Hráč

24
23.7.2020 15:20

Zdravim dnes som urobil pár screenov NON RP Driverov. 

Fotky:  https://imgur.com/a/YGkU9MD

Michael

Hráč

19
23.7.2020 16:46

Zdravím,

Poprosím tě, aby si dokázal, že zrovna oni tam v tom auto dojeli, případně je tam někdo nestrčil. Dle mého tohle jsou důkazy, které mohou být zmanipulovány.

23.7.2020 17:28
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

sandlerino

Hráč

39
23.7.2020 21:40

Dle mého je očividné, že hráči na screenshotech pravidlo porušili, každopádně nejsem doma, hráče nemůžu potrestat a určitě se na to vrhne jiný člen AT. 

Maverick

Hráč

2
24.7.2020 14:36, naposledy upraveno 24.7.2020 14:38 uživatelem Maverick

Podla mňa je to totálna hlúposť na screenoch som aj ja. Nahánali sme páchatela ktorý vošiel na tie kolaje avšak mal masku. Takže sme nevedeli ani jeho meno nič. Odpojil sa z RP akcie a čakali sme nanho kím sa napojí napojil sa o 5 minut. ako nahlne nas videl odpojil sa znova. Tak sme zistili jeho meno že sa napojil a nemal masku a po 20 minutach sme to lofrankovy na diskorde aj oznamili a dostal jaila za odpojenie z RP akcie. Príde vám normálne že máme zastaviť a nechať ho ísť lebo porušil pravidlá ? Nevieme meno nevieme nič ani keby chceme tak ho nevieme dopátrať nie to admin. Zneužívalo by sa to jak hovado. Ak dostanem postih tak je to podľa môjho názoru dosť zlé riešenie.

Maverick

Hráč

2
24.7.2020 14:48

Mimochodom nahánali sme ho asi 6ti. takže poprosím dalším 4rom hliadkám ktoré tam boli tiež jaila a tím sme povedali že nanho počkáme mi dvaja a oni môžu odísť. Tak isto páchatel. Ale ako som sa vyjadril každý, opakujem každý sme tam šli čo ho nahánali nikto nezaváhal a nezastavil že je to non rp tak ho už nejdem nahánať. 

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 11

Lofanek

Hráč

31
24.7.2020 15:20

Na základe okolností nebude trest udelený, vo vašej situácii by som tiež prešiel po koľajniciach a snažil by som sa zistiť meno hráča.

Prosím lock.


Powered by LeoSight IFS
LT~62