Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

zadost o udjail a nahlaseni hrace


Alfred

Hráč

2
23.7.2020 17:48, naposledy upraveno 23.7.2020 17:51 uživatelem Alfred

majo a jeho mafie mne vcera prepadla tak jsem utikal pak mi to spadlo neslo se mi pripojit tak sem mnel ban na 16h a neutikal mi ten cas porad jsem mnel 16h pak jsem zjistil ze mam permu ALE maji a jeho mafie majo mit taky jial protoze mne prepadly a nemnely IC duvod proc a aste meta se doblouvaly na dis protoze presne vedely co delat a kdy tak jestly muzou dostat jaila a muj jail ma resit antonio (Dominick) tak to vires diky

24.7.2020 01:03
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Lofanek

Hráč

32
24.7.2020 01:08

Práve mi odumrelo 90% buniek v mozgu, prepíš prosím ťa žiadosť o uban, aby sme tomu rozumeli. Navyše ban nemáš, máš len jail, v ktorom čas ti bude ubúdať len pokiaľ budeš pripojený v hre na danej postave.

Michael

Hráč

19
9.8.2020 19:30

Ahoj,

žádost je sepsána zcela nesmyslně, teda pokud si to nepsal na Lofánka (programátora). To, že má někdo mafii, která prodává své vlastní čerstvě vařené kung pao je zcela v pořádku. To, že někoho jen tak unesou není v pořádku, ale na MTA scéně to je běžné. Příště bych ti doporučil stížnost sepsat tak, aby byla smysluplnější. Nadále bych ti poradil se zamyslet nad tím, co zrovna píšeš na Forum. Administrátoři jsou v mnoha případech zaneprázdnění a nemají čas ani náladu řešit blbosti.

S pozdravem

Prockys

 

9.8.2020 19:53
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~37