Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Problém se dostat na Skimo


Wivik

Hráč

19
10.7.2023 14:03, naposledy upraveno 10.7.2023 14:36 uživatelem Wivik

Pekný deň prajem všem,

 

No, dostal sem se do velkejch problémů. Nemohu se připojit na server. Při připojení na Skimo (Verze MTA je 1.6) tak dostanu tuhle hlášku.

 

No, v tom případě sem tedy odškrtl daný předmět, kdy se mě ale zeptalo na další hlášku.

Když tedy restartuji MTA, nic se nezmění, protože položka je zase začmrklá, opakuje se zase restart a takhle až donekonečna. Zkoušel sem restartovat, reinstalovat MTA, načež nic nepomohlo. Někdo mi s tím prosím pomoci? Žádné ENB nebo jiné programy ve složce s GTA nemám. Díky <3

 

EDIT :  Opraveno, musel sem reinstalovat celé GTA.

Kikin

Hráč

26
10.7.2023 14:37, naposledy upraveno 10.7.2023 14:39 uživatelem Kikin

Ahoj @Wivik, může to být i zdrojem odkud jsi stahoval GTAčko. Některé random stránky si tam dodávají i svý nějaký blbiny kterých si ani jako běžný uživatel nemusíš všimnout. Těžko říci. Pokud s tím budeš chtít nějak pomoci, tak mi napiš na discord @kristophercz a pomůžu ti. Už několika lidem jsem řešil i skrze TeamViewer různé potíže. Avšak v tomhle by ani nemusel být potřeba. V zájmu se mi kdyžtak ozvi. ✌🏻

 

E: Koukám že fixed, tak supr. Tím pádem pohoda. 😅


Powered by LeoSight IFS
LT~20