Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Podozrenie z metagamingu


ACAB1312

Hráč

3
19.7.2023 23:42

Dobrý večer mám stiaznost na hráča Jimmie Conway a jeho novú Postavu Martin Oravský chala mal problém že ooc som ukončil ILEGAL z dôvodu že neustále porušovali pravidla chalan že netreba pri okradavacke videá nebude to natáčať a tak alebo furt volali tak som nechcel už ooc ban alebo niečo tak som sa rozhodol ukončiť ic ilegal ale volov to aj z ic dôvodov lebo bolo to aj rýchla cesta ako dostať jail ck alebo mat problémy a chalan mi nadával ooc tak došiel za mnou na firmu s glockom začal nadávať potom došla PSA vzali ho na dobu neurčitú tak chalan došiel na novej postave hneď začal nadávať a tak večer došiel na Moju firmu už chalan mal kaca a došiel za mnou celu dobu vedel že má uzi keď ic o tom nevedel a preto prišiel s kacom jeho kamarát sa odpojil z rp akcie keď videl že ide psa a od vtedy keď som mu dal ic postavu do jailu tak mi nadáva a hovory mi ako ide nejaký trixxie po mne lebo osm mu dal postavu do jailu a tak že vraj ho trixxie videl čomu neverím keďže mi nič poslať nechce a hovory mi že dostanem ck a že mu to admini povolia a tak a že mám satelit na kropku hovoril mi to v hovore a tak a na Jimmie Conway mal gang a jak došiel hneď na novej postave Martin Oravský mal 0 hodín a už sa ic bavil stym gangom mal zbrane všetko tak má zaujíma ako IC sa snimi začal baviť sa spoznali chcem aby poslal log adminom kde sa spoznali a kde všetko zistil a ešte že chalanovi som ic vravel na Jimmie Conway že moja mafia ne DCA a chalan na Martin Oravský došiel a povedal že videl spz DCA tak že je to mafia a ešte to vedel aj ooc keďže bol vtej mafii 

 

(Odkaz pre Dollar-Martin Oravský)

 

ešte chvíľku metuj a pis mi ooc že máš povolené ck a ne už nevolaj nemám záujem a pod vykrop má ale dostatočný dôvod na to nemáš a ak chceš kropku kľudne provokuj ďalej tak ako ic tak aj ooc a nemám jediný problém ta vykropiť a to že neerpis injuries a tak je mi tiež jedno reálne máš máš 8 hodín a máš 5 banov za kropenie tak uvedom sa lebo hneď od 8 hodín ísť ilegal je dosť veľký risk na ban 

jan38

Hráč

41
20.7.2023 00:16

Určitě adminům pomůžeš, když přiložiš důkazy logy screeny videa.

20.7.2023 13:09

Ahoj, přeješ-li si dosáhnout jakékoli satisfakce, žádáme tě o úpravu stížnosti tak, aby byla čitelná (čili užij odstavce a interpunkci) a především aby obsahovala důkazy k tvým tvrzením. Já upřímně stále nechápu účel stížnosti a nemám od čeho bych se odrazil.


Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024