Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban


22.7.2023 19:54, naposledy upraveno 22.7.2023 20:05 uživatelem tommy123

takže abych se nějak přectavil jmenuju se Martin a dávno když sem začínal z mta/rp tak sem jako první šel na mta scénu a viděl sem server skimo. a dělal sem píčovinky a neuměl sem pravidla a to byla ta chyba :(  (omlouvám se). a dostal jsme ban už je to nějakej ten měsíc a lituju toho moje rp sem zlepšil 20x a kdyby jste byly tak laskaví a daly by ste mi šanci tak bych tě nezklamal samozdřejmě je to na vás a vy rozhodujete jestli mi tu šanci dáte nebo ne já vás chápu ale myslím si že by se 2 šance měli dávat ale je to na vás :3   ani ne 1h a už sem měl permu já to chápu a nevím kdo to byl komu sem kopal do auta a mlátil sem ho a jestli to vidí tak se ti moc omlouvám a věřte mi když dostanu unban tak to rp udělám zábavní žadný trash rp neboj te se ale uvidíme jak se rozhodnou členy at.

 

XmiraX

Hráč

2
23.7.2023 02:05

to je dobrá píčovina

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné, nevhodné vyjadřování
23.7.2023 14:41

dostal si unban před 3dněma a říkal si nám že máme reagovat fajfku a když dostaneš unban a já si žádat tak píšeš reakce takový HAHA.

XmiraX

Hráč

2
23.7.2023 15:25

Nepotřebuješ fajfky k tomu aby jsi dostal unban

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

XmiraX

Hráč

2
23.7.2023 17:03

Podívej se jak si to napsal ty a já, asi víš proč mě dali unban před 3 dnama a tobě ne.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování, double-post
3.8.2023 20:11

Ahoj,

Sice opožděně ale o přesto ti zde zasílám odpověď.

Dám ti druhou šanci, věřímy že od prosince jsi se poučil a dostal více rozumu a jsi nyní schopen poctivě a slušně erpit.

Nyní ti uděluji unban, přeji ti hezký den 


Powered by LeoSight IFS
LT~73

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024