Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Discord - Emotikony


28.7.2020 17:39

Nebavia vás staré a okukané emotikony, ktoré máme na LeoSight discorde?

Poďme to zmeniť!


Už dlhšiu dobu mi na disku ležia emotikony, ktoré som navrhoval aby sa pridali, avšak bez odozvy. Poďme komunikovať o tom, aké emotikony by sa mohli pridať na Discord server a hlavne poďme donútiť @Rataj aby aspoň nejaké z nich pridal.

Možno si niekto povie, že to je zbytočné a že Discord neslúži na to, aby sa tam posielali len emotikony. Samozrejme. Avšak myslím si, že ľudia, ktorí používajú častejšie Discord by nové emotikony uvítali a dokázali by ich využívať v mnoho konverzáciách či iných situáciách kedy sa tam ten daný emotikon hodí.

Taktiež posielam fotografiu emotikonov, ktoré som navrhoval aby sa pridali:



Budem rád za akýkoľvek návrh nového emotikonu či iné vyjadrenie názoru.

28.7.2020 17:42

Cenu to má, pokud nějaký konkrétní emotikon má význam v naší komunitě, jinak je to jen další materiál k tomu, aby lidi porušovali pravidlo č.6:

"Žádný spam, nepiště zbytečné zprávy, zprávy postrádající smysl či hodnotu. Neužívejte nadměrně caps lock a emoji. Neopakujte se. Pokud se vám nedostalo odpovědi na dotaz, vyčkejte pár hodin, než se zeptáte znovu. Taktéž je zakázán spam reakcí."

28.7.2020 17:55

Já si zase až tak nemyslím, že by to muselo nutně interferovat s pravidlem #6. Přeci jen existuje i memeboard, kde by se určitě některých z těchto emotikonů využít dalo. Stejně tak by další emotikony mohly nahradit ty, které teď běžně používáme a například +1/-1 by se dalo využít u hlasování. 

Lofanek

Hráč

32
28.7.2020 18:03

Tieto emoty sa dajú využiť aj v bežnej komunikácií, denne sa s nimi stretávam na ostatných discordoch a nie je žiadny problém s ich používaním. 

(Poznámky typu "kUptE Si niTrO" si strčte viete kam)

arciCZ

Hráč

32
28.7.2020 18:40

Určitě jsem pro i když si osobně vystacim s Emoji co již jsou od základu v discordu.

bit

Hráč

49
28.7.2020 19:30

Já jakožto jedinec který má rád emoty z Twitche tak bych rád uvítal nové Pepe emoty :)

30.7.2020 01:05
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~76

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024