Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Metovanie SOS tlačidiel?


EminemEvil

Hráč

9
27.7.2023 01:13

Ahoj!

Rozhodol som sa s vami podeliť o moju skúsenosť počas jazdenia ťahačom, často sa mi stáva že ak ma chce nejaký "mufyan" okradnúť tak stlačím SOS tlačítko pre pomoc no a tu je ten háčik...

Totiž ja keď stlačím to SOS tlačítko tak automatický ten "mufyan" zaradí 4ku a letí kade ľahšie, no len mi nejde do hlavy... Ako si mohol všimnúť že som v kabíne stlačil nejaké tlačidlo? Kopec krát sa mi to stalo no potvrdiť to nejak a nahlásiť toho daného hráča za metagaming je docela obtiažne pretože nieje ľahké zistiť či zametoval alebo len odišiel. Stalo sa vám to niekedy? Ďalšia vec je keď uvidia v chate že napríklad niekto z firmy mi šiel na pomoc tak idú kade ľahšie pritom mali zatvorené okná ale to je už inom. Bol by som rád ak by ste sa podelili o svoj názor na túto vec ak chcete pod príspevkom.

tento článok som vytvoril kvôli diskusii a nie kvôli sťažovaniu :)


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4873 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misatorcz

150Kč včera v 16:20

MartasHyper

60Kč včera v 16:20

dikobras

10Kč včera v 16:19

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024