Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Svetlá sa vypnú po vypnutí motora


EminemEvil

Hráč

9
27.7.2023 01:34, naposledy upraveno 27.7.2023 01:36 uživatelem EminemEvil

 

Napadlo ma že by bolo celkom spríjemnenie RP ak by sa po vypnutí motora vypli svetlá na aute, je to somarinka ale dokáže to dodať na realičnosti... Keďže v reálnom svete vám po vyjmuti kľúča zo štartera zhasnú svetlá ofc. Ak by chcel mať hráč zapnuté svetlá musel by mať naštartovaný motor alebo pomocou nejakého príkazu by sa passive nechal kľúčik v zapaľovani a stále by svetlá bežali no motor nie (ak by daný hráč vypol motor pomocou "J" a následne príkazom nechal kľúčik v zapaľovani tým by nechal bežať len rádio,svetlá,) 

 

Možno je to blbosť ale na zamyslenie to stojí

 

 

27.7.2023 05:36
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zeintar

Hráč

49
27.7.2023 08:27

Kup si tuto funkci a budou se ti ta světla sama zhasínat a rozsvicet

https://leosight.cz/forum/topic/15299

EminemEvil

Hráč

9
27.7.2023 09:01

 

Aha tak o Tom som nevedel, ďakujem 0:)

Holub

Hráč

46
27.7.2023 12:24

Je to věc, která mě neskutečně štve na Fabii (kolikrát někde stojím s nastartovaným motorem když čekám a nechci mít zapnutá světla) a jsem rád, že není standardně ve hře. Nikdy jsem nepochopil co je tak těžkého posunout jeden spínač a podívat se zdá kontrolka světel svítí (tedy pokud to auto tu kontrolku skutečně má..). 

Ve hře je to o dost snazší - jedno tlačítko. JEDNO TLAČÍTKO. Co bych spíš ocenil by byla ta pípající kravina upozorňující na pásy, kdyby byla vázaná výhradně na novější auta. To pípání fakt pije krev, tím tuplem u sedmdesát let starého auta. 


Powered by LeoSight IFS
LT~46