Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na hráče David Stepan


27.7.2023 11:53, naposledy upraveno 27.7.2023 11:54 uživatelem Kokolino

Dobré ráno!  dnes jsem měl malou DN,  a následně na to dojel cápek jménem David Stepan, a on se zeptal co se děje,  na to jsem mu řekl že to není nic pro něj,  a že se stala lehká nehoda,  následně že jsem kokot atd tak jsem ho srazil a... borec vstal a jakoby nic a  začal střílet  zde je víc a přeju,   Hezkej Den. https://medal.tv/games/gta-sa/clips/1lHRcm2lv1O9KT/d13376rYerCo?invite=cr-MSx6VlAsMTMxNzQ2NDY1LA

27.7.2023 11:59

Ahoj, děkuji, že ses nám přiznal současně k DM, bude řešeno společně s nonRP injuries ze strany hráče - po přezkoumání, zda jeho jednání nebylo v souladu s S2K (což z prvotního zhlédnutí videa vylučuji). V průběhu odpoledne se na to podívám.

Stephncz

Hráč

6
28.7.2023 06:22

Dobré ráno, mohu zde něco říct zda je to povolené říct něco i z druhé strany hráče? včera když jsem hral tak jsem jel okolo a potkal jsem tohodle pána a kolegu z práce jak tam něco řešili asi nehodu, tak jsem se zeptal "co se děje" a ten pán říkal že nic abych si hleděl svýho, tak jsem řekl že to je kolega z firmi a on něco že to není moje věc nebo něco a na konci věty dal šašku no tak to mě ic tocela naštvalo tak jsem mu řekl že je to kokot ic a popojel dal a vystoupil, potom jsem se ho zeptal jestli má nějáký problém a pán že "jeden dotek a jdeš bručet kokote" no pak mě srazil to jsem porušil jedno pravidlo a to nonRP inj a potom jsem si nevšiml že je už peace time protože předtím tam byl ještě jeden psa na serveru no tak jsem vystřelil a pak až když jsem jel za nim a napsal mi do ooc "troll?" tak jsem napsal že to není troll a koukl jsem se a  viděl jsem že je peace time. Nějak tak to bylo řekl bych víc k tomu co se stalo z logu ale podle mě jsou k tomuhle logy naprd a navíc nevím proč ale nemám logy z 9 a 10h. 

28.7.2023 06:34

Tak či tak si myslím, ze jak se chová ic postava tak je jen ic, nic méně ano myslel jsem že je to troll,  ale  dejme tomu že ne,  já k tomu nadále nemám co říct z mé strany není nic porušeného doufám  přeju hezky den.

28.7.2023 08:46

@Stephncz - PT se nemusíš ohánět, pakliže tě osoba napadla, nějak by ses bránit musel, a dokud by to bylo v souladu s pravidly, bylo by to v pořádku. Bohužel, jak jsi sám řekl, ses dopustil nonRP injuries.

@Kokolino - oháníš-li se IC, doufám, že tvá postava RPí psychopata z dlouhodobého hlediska, eventuálně doufám, že sis po této události nesl dlouhé psychické následky. Doufám, že tvé drama kolem konce na Skimu neznamenalo konec dodržování pravidel.

Včera mi to vypadlo z hlavy, dnes se na to podívám.


Powered by LeoSight IFS
LT~44

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024