Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Popis okolí


Warren

Hráč

15
28.7.2023 00:43, naposledy upraveno 28.7.2023 00:44 uživatelem Warren

Zdar, nevím esi tu to už někdo navrhoval ale minimálně já několikrát na tsku. Tehdá na SAMP ROLEPLAY byla úžasná věc a to ta že byl příkaz který vytvořil něco jako je /status tady nad hlavama u panďuláků ale s tím rozdílem že sis vole mohl vytvořit status prostředí kde sis popsal co potřebuješ. Vypadalo by to cool a nahradilo by to ty mrdlé lístečky všade po mapě. Dejme temu že by to fungovalo tak že hráč si napíše nějaký status teho prostředí kupříkladu že vole rozlil olej v dílně pod autem na zem. Ten status by tam pro hráče mohl být aktivní třeba do restartu serveru nebo než ho sám smaže.  Nějaké popis co by kupříkladu byli potřeba na delší dobu kvůli RP by admin mohl nastavovat jako trvalé tím by právě proběhla i nějaká ta kontrola že by si hráč nenastavil jako trvalé popis nějakou pičovinu. O tom kolik takových popisůnebo jak dlouho by tam byl se dá debatovat to je ve finále jedno. Jde mě spíš o to že by to bylo zase něco co by přispělo k RPčku. Pro ty co SAMP RP neznají tak tohle tuším funguje i na FiveM.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné vyjadřování

JustDan

Hráč

25
28.7.2023 01:15

Zní to zajímavě a určitě by to mohlo přispět k lepšímu RP zážitku. Avšak abychom mohli přemýšlet o implementaci tohoto nápadu, bylo by fajn, kdybys nám ho předal v respektujícím jazyce bez vulgárních výrazů. Jsme tu jako komunita tak by jsme se k sobě navzájem měli chovat. Proto jsem zatím pro ZAMÍTNUTÍ.

Zeintar

Hráč

49
28.7.2023 10:35

Statický status nebyla špatná věc. Jen tě opravím - status vydržel na tom místě do té doby, než se hráč odpojil. Tady máme však poznámky, které fungují prakticky stejně. Výhoda u poznámek (které ty tak hejtíš) je ta, že jich můžeš rozložit kolik chceš a vydrží ti na vždy (dokud je nikdo nesebere ofc). Statický status ti zmizel, jakmile ti spadla hra.

LegitZett

Hráč

15
7.8.2023 23:40

Určite súhlasím s návrhom, pridať statické /do (/sdo?) s tým, že knižky by som ponechal ako alternatívu. Za mňa to celkom ničí immersion keď sú dáke popisy, detaily a podobné veci popisované položenou otvorenou knihou. Viem že "levitujúce" /do neni tiež najreálnejšie ale myslím si že to je pre consumera priateľnejšie. Sám som chcel tento návrh spísať, len som bol lenivý d1ck, cheers. +1


Powered by LeoSight IFS
LT~56

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024