Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Unikát] Mazda RX-7


Morocko

Hráč

15
30.7.2023 15:12

Na výměnu: Mazda RX-7 s VIN označením 3577

Vyměňuji úžasnou Mazdu RX-7 s VIN označením 3577, která v sobě kombinuje skvělý vzhled a výkonné technické vylepšení. Tato krásná RX-7 je určena pro nadšence rychlosti a kvalitního designu. Zde je podrobný popis všech úprav:

Technické úpravy:

  • Snížený podvozek: Vylepšený měkký podvozek, který přináší lepší stabilitu a kontrolu při jízdě.
  • Výfukový systém: Laděná koncovka výfuku spolu s celým výfukovým systémem, což dodává autu skvělý zvuk a také zlepšuje výkon.
  • Zvětšené raidové čepy: Zvýšení odolnosti a spolehlivosti při náročnějších jízdách.
  • Poladěný motor: Motor byl pečlivě vyladěn pro dosažení optimálního výkonu a odezvy.
  • Designové úpravy:

    • Límcová kola: Exivní límcová kola: Exivní autu výrazný vzhled a dávají jeho atraktivitu.
    • Vnější úpravy: Auto je v původním vzhledu, upravené detaily dodávají vozu jedinečný vzhled nicméně.
    • Modrý polep: ve stylu Japonského bistra nesmí chybět.

      Technické parametry:

      • Maximální rychlost: 250 km/h - RX-7 je schopen dosáhnout velmi slušné maximální rychlosti.
      • VIN označení: 3577 - Potvrzení o jedinečnosti a autentičnosti vozu.

      Tato Mazda RX-7 je jako stvořená pro váš adrenalinový zážitek na silnici. Pevně ​​věřím, že si nový majitel tohoto auta užije nekonečné množství vzrušujících momentů.

      Pokud máte zájem o tuto nádhernou Mazdu RX-7, neváhejte a kontaktujte mne co nejdříve. 

      Poznámka: Vzhledem k vysokému výkonu doporučujeme jeho řízení pouze zkušeným řidičům a dodržování všech silničních pravidel a omezení.

    • Nabídky zasílejte níže s kontaktem.
    • Můj kontakt 401.551
    • P.Morocko

Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo