Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Záhadná perma.


Hemalkod

Hráč

25
3.8.2023 19:08, naposledy upraveno 3.8.2023 19:09 uživatelem Hemalkod

No, asi to je chyba na mojí straně, protože to nějak nedokážu zpracovat. Nicméně, naposledy jsem dostal ban od @Dzardys na 200hodin, no a podle mých výpočtů, jsem měl dneska dostat unban. Tak jsem se šel podívat na IC internet. No ale ten mi nešel, tak jsem usoudil že mé výpočty, jsou milné a unban dostanu za několik hodin. Tak jsem zkusil napojit, Skimo abych zjistil kolik ještě, chybí. No a vidím, že můj serial je zabanovaný, a podle mých důvěrných informací vím že to znamená perma, tak jsem si říkal, že za co. Tak jsem se šel podívat na seznam banů. Ale, tam žádná perma není. Poslední ban byl od Dzardyse na těch 200hodin, tak že jsem dost zmatený, za co tu permu mám, i když se nikde nepíše že ji mám, ale MTA říká že jí mám.

3.8.2023 19:14

Máš špatné výpočty, spočítal jsem to za tebe a ban ti má skončit v následujících cca 10 minutách.


Powered by LeoSight IFS
LT~25