Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Názor na Hru ''Kingdom Come: Deliverance''


Axo

Hráč

24
4.8.2023 12:15, naposledy upraveno 4.8.2023 12:23 uživatelem Axo

Čau, ahoj. Tak mě napadlo vytvořit nové téma na základě toho zjistit, jaký máte názor na hru.

''Kingdom Come: Deliverance'' 
Na hru už pár měsíců vyšel Český Dabing, hru jsem hrál ještě dříve v Angličtině, a nyní jsem si ji zakoupil na PC kvůli Češtině, tak by mě zajímalo:

1. Jaký máte názor na příběh samotné hry a grafiky?
2. Jaký máte názor na samostatný Amatérský Dabing?

Za mě příběh hry je super, a grafika obzvlášť, jsem milovník her na tento styl.
Dabing za mě super, když vezmu v potaz to, že je to Amatérský dabing.

Taktéž bych se tu chtěl zeptat, znáte nějaké podobné hry této hře? Byl bych rád kdyby se někdo našel. Děkuji!

                                                                                                                                                                 Dario
Edit: Až teď jsem si uvědomil že to patří do OFF TOPIC, tak se předem omlouvám :/

Zeintar

Hráč

49
4.8.2023 12:41

Když "vývojář" dabingu streamoval alpha testing českého dabingu na Twitchi, přišel jsem tam (měl tam asi 15 diváků), zeptal jsem se - že je hustý, že to už vyšlo a kde to můžu stáhnout. Od vývojáře jsem dostal odpověď, že jsem retard, že nevím, že je to alpha testing (nikde to neměl napsané) a že jak nechápe že nevím, kdo on vlastně je (píšu znova - na streamu měl 15 diváků). Poznámek jako "stáhni si to na uloz.to" nešetřil. Už to mi dalo hodně negativní vibe na tohle.

Pak se mi to samo skrz steam nainstalovalo a aplikovalo, dohrál jsem s tím CZ dabingem KCD znova a hrozně mi to vadilo. Některý postavy jsou nadabovaný správně, některý jsou úplně blbě. Zvuk není upravený, s výškami si autor vůbec nehrál. Dialogy na sebe nenavazují (protože se to nedabovalo "in order", ale prostě na freestyle) a titulky s dabingem taky nesedí.

Overrated.

4.8.2023 13:51

Za mě dobrý. Je tam pár věcí které bych vytknul ale jinak super. Combat dobrý, příběh mě bavil, čeština takový průměr, grafika na tu dobu luxusní, animace postav za mě dobrá.

Za mě hodnocení 8/10


Powered by LeoSight IFS
LT~27