Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na hráče Weximilian Alexei


Develon

Hráč

40
14.8.2023 15:32, naposledy upraveno 14.8.2023 15:44 uživatelem Develon

Tahle stížnost je shrnutí posledních dvou dní a klaunfiesty, která s tím nastala. Stížnost je sepsána Holubem z důvodu stylistiky (a smysluplnosti) textu, materiály a její obsah je původem z mé, Develonovy strany.

 

Wexík a jeho plejáda porušení pravidel

Seznámení s celou situací

Pochybení Wexika jsem prvně řešil chvíli poté, co nastalo. Tehdy jsem chtěl danou věc řešit jako porušení pravidel, ale uvědomil jsem si, že danou věc lze řešit ICly s tím, že by měla daleko větší dopad.

12.8.2023 20:40:39 Děkujeme za odeslání reportu. Tvůj report je #5 v pořadí.
12.8.2023 20:40:39 Nahlásil jsi hráče (9) Weximilian Alexei. Důvod:
12.8.2023 20:40:39 Projel skrz NPC , No RP driving jeho auta. bez rp zcela určitě hádám

Proč je tohle důležité? Tomuhle všemu předcházelo jedno z IC otravování zaměstnanců a vlastně celé firmy LYO Group, které Wexík dělá za Alexeie neustále. Padl nápad mu po jeho pyskování a otravování zaměstnanců zablokovat vjezd z firmy. Proč? Stačí se podívat na jeho ICly přístup, který arogancí přímo srší.

(logy jsou po vizuální stránce upravené z důvodu čitelnosti. Čisté logy budou poskytnuty v rámci řešení celé situace)

Spoiler

12.8.2023 20:34:31★ Ellie Loydova tukla mu prsten na okno

12.8.2023 20:34:36[Čeština] Ellie Loydova říká: Zdravím

12.8.2023 20:34:39[Čeština] Weximilian Alexei říká: Nematlat

12.8.2023 20:34:48[Čeština] Ellie Loydova říká: Slyšela jste že tu den co den pozorujete moje zaměstnance

12.8.2023 20:34:58[Čeština] Weximilian Alexei říká: Ne já tu jen stojím

12.8.2023 20:35:07[Čeština] Ellie Loydova říká: Výborně , využíváte toho že je to státní pozemek že ?

12.8.2023 20:35:25[Čeština] Weximilian Alexei říká: Ne využívám toho že tu mohu stát

12.8.2023 20:35:36[Čeština] Ellie Loydova říká: Takže jste toho názoru že se zde můžete postavit kde chcete ?

12.8.2023 20:35:51[Čeština] Weximilian Alexei říká: Ne třeba na ty žluté čáry vedle mě bych neměl

12.8.2023 20:36:04[Čeština] Ellie Loydova říká: Výborně , ale na neoznačené vozovce v celém tomto pozemku

12.8.2023 20:36:04[Čeština] Weximilian Alexei říká: A nebo na vjezd do té garáže.. to taky ne

12.8.2023 20:36:19[Čeština] Ellie Loydova říká: Vy vlastníte to kino že ?

12.8.2023 20:36:24[Čeština] Ellie Loydova říká: A dneska promítáte ?

12.8.2023 20:36:29[Čeština] Felix Lee vysílačka: Šefova mužu ešte neco odvest

12.8.2023 20:36:49[Čeština] Weximilian Alexei říká: Mohl bych znát paragraf a odstavec toho o neoznačené vozovce?

12.8.2023 20:37:13[Čeština] Ellie Loydova říká: Na paragraf nehraju , jen vás z dobré vůle upozornuji že se mi ve vjezdu porouchali raptoři

12.8.2023 20:37:22[Čeština] Ellie Loydova říká: Asi je to dočasně zablokováno , než to opravíme

12.8.2023 20:37:27[Čeština] Ellie Loydova říká: Chlapci na tom sice pracují

12.8.2023 20:37:29[Čeština] Weximilian Alexei říká: To se stává

12.8.2023 20:37:33[Čeština] Ellie Loydova říká: Ale nejspíš to bude trvat tak do půl 10'

12.8.2023 20:37:41[Čeština] Ellie Loydova říká: Děkuji za pochopení

12.8.2023 20:37:47[Čeština] Weximilian Alexei říká: Zavolám vám odstah

12.8.2023 20:37:51[Čeština] Ellie Loydova říká: Není třeb

12.8.2023 20:37:54[Čeština] Ellie Loydova říká: Opravíme to na místě

12.8.2023 20:38:54[Čeština] Ellie Loydova kříčí: Chlapci , začněte opravovat , děkuji!

12.8.2023 20:39:04[Čeština] James William křičí: Jasne loydova!

12.8.2023 20:39:06*Ellie Loydova stiskla dálkový ovladač a zamknula vozidlo. ((2015 Ford F-150 Raptor))*

12.8.2023 20:39:07[Čeština] Samuel Grosshi říká: Jasný

12.8.2023 20:39:07*Ellie Loydova stiskla dálkový ovladač a odemknula vozidlo. ((2015 Ford F-150 Raptor))*

12.8.2023 20:39:25★ James William kouká na olej

Proč je tohle důležité? Kino a promítání. Evidentně je promítání v kině víc než adekvátní důvod k porušování pravidel. A jakých tedy?

  1. Non-RP Driving (Holubovo)
    Opět využiju (já, Holub) svých oblíbených schémat vozidel a ukážeme si proč by s daným autem (bez potřebného RP) z místa neodjel, nebo by to byl velice bolestivý proces sám o sobě. Jen dopředu uvedu, že se jedná o vozidlo Mercedes-Benz AMG GTR Pro (pro zajímavost házím render z BlueRide).

Všimněte si předního převisu, co tohle auto má a jak nízko vlastně je. Jde s tím ruku v ruce nízký nájezdový úhel, který vidíte na daném obrázku.  Dokonce tady mám obrázek, který zvýhodňuje Wexíka, neboť jsem blueprint na AMG GTR nenašel bez rozměrů převisu (a tím tuplem ne bez nájezdového úhlu). Ve výsledku by to pro něj bylo o dost horší, neboť GTR disponuje docela dlouhým předním splitterem. Takže počítejte s tím, že situace hovoří daleko víc v jeho neprospěch.

Pro představu máme to samé místo s autem, které má vyšší světlou výšku nežli právě auto z půjčovny, které Wexík tak rád osedlává. A vidíte, že by zde měla problém i slavná A8čka, u které se banují jízdy v dolech. O to horší je to při zohlednění faktu, že GTR má takhle vespod nárazníku umístěný splitter jako kráva, který by se na daném místě buďto zlomil, nebo by vůbec danou jízdu neumožnil. A je jedno v jaké rychlosti, prostě splitter by v tom bránil. Tady názorná ukázka toho jak to vypadá ve srovnání s autem, co má vyšší světlou výšku - Audi A8. Ta by zde škrtala, možná by se sekla. A to je o dost vyšší auto.

Tohle je sice názor hnidopicha, ale stejně tak je potřeba brát tento názor v potaz, neboť tím by celé RP nenastalo. A že Wexík neměl možnost tohle udělat jinak? Jistě, že měl! Buďto počkat, nebo využít toho, čím tahle auta disponují - "lift systém" přídě, která zvýší světlou výšku tak, aby vozidlo s nízkou světlou výškou (většinou sporťáky a výše) mohlo projet přes retardéry a jiné nástrahy provozu. Tohle dotyčný údajně nezaRPil, tudiž se dopustil Non-RP drivingu. A kdyby jednou, dokonce dvakrát, pač tohle by už tím tuplem zůstalo viset na splitteru, nebo (pokud by jel po tom chodníku vlevo) s olejovou vanou v háji, pač by měl půlku auta na asfaltu a půlku na chodníku.

V čase 10:08 můžete vidět daný systém v akci. A taky ukázku toho jak sakra nízké to auto je.

 

 

  1. Fail-RP
    V souvislosti s poslední větou u prvního bodu.
  2. Porušení zdravého rozumu a neadekvátní RP v přítomnosti NPC
    Nevím, co je v pořádku na tom najet do NPC. Tím tuplem za těchto okolností (tj. urychlená cesta do kina kvůli promítání). O to vtipnější je pak mindset Wexíka, kterým argumentoval ve svůj (ne)prospěch.

12.8.202320:43:44PM od (9) Weximilian Alexei: NPC je člověk, pokud jej IC oslovíš tak uhne, pokud na něj najedeš odskočí..
12.8.202320:43:57PM od (9) Weximilian Alexei: NPC bereš a NPC mají lidské reakce jako ostatní hráči
12.8.202320:44:28PM pro (9) Weximilian Alexei: a opravdu uhnul nebo jsi ho trefil a nizky auto by jsi tam uplne do*****
12.8.202320:45:11PM od (9) Weximilian Alexei: Mám ti to zopakovat? NPC jsou lidé, mají reakce, pokud je oslovíš, či nějak ohrozíš budou
12.8.202320:45:18PM od (9) Weximilian Alexei: na to passivně reagovat

NPC by reagovalo, kdyby se na něj auto skutečně řítilo. To v první řadě, což nám bod číslo jedna a terén spolehlivě vyvrátí. Sám Wexík však uvedl, že najel pomalu (asi si evidentně uvědomil problematiku non-RP drivingu, ale stejně se toho dopustil), přičemž na základě zdravého rozumu by NPC mohlo bránit v průjezdu vozidla. Tím tuplem, když jde o hlídače daného placu.
  Korunu tomu Wexik nasadil v momentě, kdy NPC uhnulo bez jakékoliv IC komunikace (a se samotným non-RP drivingem, který k dané situaci vedl). Ano, NPC uhne, ale rozhodně nebude uhýbat když vidí, že osoby, které ho zaměstnávají, defacto zablokovali cestu ven. Z toho pohledu potom nedává pro NPC smysl, aby bez jakéhokoliv odporu, komunikace či úplatku (k ničemu z toho nedošlo) uhnulo. Prostě pardon, ale tohle je názorná ukázka toho, jak se s NPCs RPit skutečně nemá, tím tuplem když Wexik sám o sobě uvedl, že NPC jsou lidé, kteří mají reakce a kteří nějak v kontextu s danou situací rozhodují. Opravte mě, jestli se pletu, ale NPC si mohlo být plně vědomo toho, že danou část parkoviště snímají kamery z několika vozidel a tudiž na základě toho mohlo také i jednat.
Co tedy z tohoto odstavce vyplývá? Jistě, NPC mohlo reagovat, ale s ohledem na skutečnost, že zaměstnavatel byl poblíž a ještě k tomu dotyčný tam s autem musel najet pomalu, z toho vyplývá, že dané RP ze strany Wexika nebylo skutečně sehráno správně. Navíc nezapomínejme na fakt, že v případě takového jednání by to NPC mohlo brát jako útok, který by vyústil v zavolání Policie - naprostý protiklad toho, co si Wexik uhrál "na win".

  1. Vyhnutí se IC (trestu)
    A tady je zlatý hřeb programu a také hlavní důvod proč tato stížnost vznikla. Wexik údajně v půlce výslechu podal report s tím, že odmítá RPit lhaní do /do a podobné humorníčkárny. Přitom ve výsledku jde jen o snahu o to vyhnout se IC trestu, který by mi za užití vozidla jako zbraně mohlo padnout. Nic víc, nic míň.

Poznámka od Holuba - bohužel s tímhle má Wexik už delší dobu problém. Ostatně vím o tom své, když se pokusil mou postavu sejmout s autem jen proto, že mu bylo odtažené auto. Po hádání se o to, že nebude RPit to, co se podle něj nestalo, následovala až překvapivé rozuzlení v tom, že Hasiči nenechají odtáhnout vozidlo, se kterým dotyčný jel. A proč taky, když v autě byla kamera, která celý tenhle nájezd zaznamenala a mohla mu způsobit setsakramentský IC problém.

Omlouvám se že jsem to nechal sepsat Holuba , já v tu chvíli byl tak rozuzlen že sem nebyl schopen to nějak smysluplně poskládat. Pokud bych mohl poprosit byl bych rád kdyby tuto stížnost řešilo jakékoliv kompetentní GA , v případě úspěchu této žádosti bych si přál kompetentní dohru v IC světě. Děkuji předem.

Edit: prohlédněte si toto video , začíná v čase 10:06 . Je zde vidět Lift systém vozidla jež mohl Wexík zaerpit. Což on neudělal.

https://www.youtube.com/watch?v=GQY_yPQjYkY&t=626s

14.8.2023 15:41, odstraněno 14.8.2023 15:44 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.9.2023 14:39

Omlouvám se za pozdní odpověď, až teď jsem se k tomu dostal. Nic méně abych řekl jak bylo rozhodnuto a taky proč tak bylo rozhodnuto, tak musím říct všechny důkazy, které jsem nasbíral. Hlavní důkazy byli Develonovi a Wexovi logy. Následně POV ze strany toho NPCčka jménem Trevor. Tyhle věci byli nezbytné k tomu aby se to vyřešilo. No co se tam přesně stalo? Bez videa bylo těžké si to nějak rozumně spojit. Prostě si mít vizuální obrázek o tom co se tam dělo. Jak víme tak logy nám řeknou to co se tam dělo ale neukážou nám to. Neukážou nám přesně to kdo a kdy najel třeba do hráče. To byl takový menší úvod. Teď by bylo vhodné říct co se stalo.

Byla tu jistě věc že Wexik přijel na parkoviště k firmě Develona. Jelikož si obě strany dělají naschvály, tak se Develonová strana rozhodla trochu zdržet Wexíka na jejích parkovišti s tím že se vymluví na poruchu dvou raptoru. Jiná přístupná cesta tam není, tak se Wexík rozhodl to vzít přes obrubník, kde stojí jíž zmíněné NPC Trevor. Jak pravil Wex, tak ano.. NPC jsou lidé a když na ně zakřičíš aby uhnuli, tak uhnou. Jenomže tu je ta věc, kde Wexik udělal první chybu a následně i druhou. 

První jest to že na to NPC vůbec nekřičel. Neřekl ani U aby to NPC uhnulo a projel jím. Následně si po pár minutách opravuje vozidlo a říká to s NPC.. Ovšem nic takového on neudělal. A jelikož to udělal s AMGčkem, které je už tak nízké, tak se dopustil NonRP Drivingu a to s NPC zařazují do Pravidla č.0
Hráč byl za jeho chybu potrestán a dál už to není nutno řešit. 


Powered by LeoSight IFS
LT~74