Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Technický problém


asdf

Hráč

15
15.8.2023 11:08

Zdravím,

po pokusu o napojení na serveru dostanu jednu z následujících hlášek:

Neví někdo co s tím?

15.8.2023 12:19, naposledy upraveno 15.8.2023 13:57 uživatelem Rataj

To skoro vypadá jako by něco pokazili v novým buildu MTA. Pokud používáš Nightly, zkus se přepnout na Default. Případně reset routeru občas na takovýhle chyby se stahováním obsahu serveru pomáhá (nikdo neví proč, ale je to tak). Tak zkus tyhle věci a případně dej vědět.

 

EDIT: Nemám tušení, proč se tohle děje, z nějakého důvodu zřejmě MTA klient odmítá spolupracovat s HTTP serverem pro rychlejší stahování souborů a ani nezkusí to pomalejší normální stahování. Asi nezbývá než doufat, že třeba pomůže noční restart serveru a zítra už to půjde jak má.

PinkFloydCZ

Hráč

17
15.8.2023 13:13, naposledy upraveno 15.8.2023 13:59 uživatelem PinkFloydCZ

Také se potýkám s těmito problémy. Zkusím tedy také. Díky


Edit: Restart routeru nepomohl. Stále stejný problém

EDIT 2: Ještě bych se rád zeptal, je možnost, že by pomohla přeinstalace MTA? 

Zeintar

Hráč

49
15.8.2023 14:23, naposledy upraveno 15.8.2023 14:32 uživatelem Zeintar

rip login streak no 

Je to kvůli nějakýmu VIP skinu (20726_2.diff), určitě by to šlo fixnout přenahrátím toho skinu.

 

- Nejspíš jeden z těhle

 

Popřípadě ten restart uskutečnit co nejdřív, místo toho, než aby tu čtvrtina komunity musela čekat do nočního restartu?

15.8.2023 17:10, naposledy upraveno 15.8.2023 17:18 uživatelem Rataj

Není to žádným konkrétním skinem, pouze vám to vypisuje cestu k souboru, který je zrovna nový a nemáte ho stažený. Všimni si, že u jiných hráčů je to třeba i úplně jiný soubor (skript, který jsem nedávno upravoval). Problém je prostě v tom, že MTA z nějakýho důvodu nemá fallback na to, když nefunguje fast download (a to jsem vždycky měl za to, že takový fallback existuje). Zvláštní je, že většině hráčů to funguje bez problému a pak prostě pár hráčům ne. Některým to také vypisuje podobnou, ale ne zcela identickou chybu ("Operation too slow" namísto "URL could not be parsed").

Zkusím resetovat fastdl server bez restartu MTA serveru, třeba to pomůže.

EDIT: Tak prý to pomohlo, vyzkoušejte. @Qermo @asdf (ostatní neoznačuju, ti už jsou úspěšně ve hře)

asdf

Hráč

15
15.8.2023 22:25, naposledy upraveno 15.8.2023 22:25 uživatelem asdf

@Rataj

Já nic na své straně nezkoušel, páč jsem pak nebyl doma. Každopádně ten reset fastdl (nemám sebemenší tušení, co to je) pomohl.

E.: Díky.


Powered by LeoSight IFS
LT~57