Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Aukce o vozidlo | 2016 Range Rover Evoque


koblst

Hráč

26
17.8.2023 21:18, naposledy upraveno 17.8.2023 21:19 uživatelem koblst

Rozhodla jsem se prodat moje vozidlo Range Rover Evoque, vozidlo mi už pár měsícu chátra v garáži a za celou dobu jsem neměla žadnou příležitost ho použit a pravděpodobně ani nebudu. Radši ho prodám, než ho nechám trápit v garáži. Vozilo bylo naposledy použito v březnu a to je teda doba. Vozidlo momentálně ma xenonky a jednu úpravu (turbo) Taktéž je možný, že se vozidlo prodá mimo aukci, nebo nikoliv. Pořád je šance, že se mi částka nezalíbi a nechám si vozidlo dále.

Fotky vozidla a protokolu

Spoiler
https://imgur.com/a/CkLzSWp

Aukce začína na 1.000.000kč-

Minimálni příhoz 50.000kč.-

_________________________________________________________________________________________________________________

Nabídku posílejte pod příspěvek, nebo na post laura.russova@post.ic

Vzor

Přihozena částka:

Kontakt: 

Jmeno příjmení:

 

                                                                                                                                                            Laura Russova

sefre

Hráč

27
18.8.2023 14:52

Jméno a příjmení: Sergio Greco

Kontakt: sergio.greco@post.ic / 474-747

Částka: 1.000.000 Kč

18.8.2023 18:42

Jméno a příjmení: George Lofaro

Kontakt: 666080

Částka: 1.500.000 Kč

koblst

Hráč

26
21.8.2023 19:05, naposledy upraveno 21.8.2023 19:06 uživatelem koblst

Ukončuji aukci.

Rozhodla jsem, že si vozidlo ponechám a najdu způsob pro jeho užití.  Děkuji všem za účast v aukci. 

                                                                                                                                                              Laura Russova

 

 

Spoiler
((Prosím o lock, ďakujem))

Powered by LeoSight IFS
LT~36