Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nahlášení Hráče


Leon

Hráč

9
20.8.2023 23:33, naposledy upraveno 20.8.2023 23:35 uživatelem Leon

Ahoj Chci nahlásit hráče Matthew McCarthy za : Non Rp Injuries 

RP Akce Bankovní loupež 

Video Zde : https://www.youtube.com/watch?v=NgNqpbN1MCk                     0.24          0.25       0.37

 

Jackal

VIP

46
20.8.2023 23:51

Souhlasím s nahlášením, průchod dveřmi auta a vykrádání banky s cígem v ruce (ještě mi prosím řekni, že jej tvá postava kouřila přes ten šátek) je opravdu skvělý výkon. K tomu ten skvěle zahraný fear, kdy se vedle tebe střílelo jak ve Vietnamu a ty si tam pouze stojíš s /handsup, hodně epic.

Co se týče Zeldinka (neboli Matthewa), tak bych řekl, že se v daný moment jednalo o S2K a tak je správně, že neRPil injuries. Tys na něj najížděl autem, on po tobě střílel, to je dle mého jasný boj a tak to spadá pod S2K, pokud ne, tak mne opravte.

21.8.2023 08:07, naposledy upraveno 21.8.2023 08:09 uživatelem Schokolade

Ve věci Zeldinka jedná se o čistý de-sync. V záznamu je to vidět, ale je tam vidět i to, že máš na hlavě máslo i ty.

Tady jsi ho srazil, ale můžeš vidět, že z jeho strany stále po tobě střílí a proto nemůže ležet na zemi. Níže přikládám fotky, které to dokazují.

Salvaro

Hráč

13
21.8.2023 12:23

Jak vidím, tak střílel po tvým autě i když byl přejetí, tak Já si myslím že Non RP Injuries je to pravda.

 

21.8.2023 14:02

Taktéž se musím zastat zeldinka, byť jako někdo, kdo s ním vede kamarádský vztah, o stížnosti nehodlám rozhodovat. V době, kdy tě vozidlo srazí, nedokážeš střílet, on to dokázal, tudíž mi to opravdu zavání desyncem.

21.8.2023 14:12

@Salvaro

Dovolím si tě opravit, ale hra ti skutečně neumožňuje střílet v jakékoliv jiné animaci než míření se zbraní ve stoje či v kleku a nebo driveby ve vozidlech.

To, co se stalo, je desynchronizace ze strany hráče, kterej si stěžuje. Z pohledu zeldinka vůbec sražen nebyl (a proto střilet mohl). Tohle se bohužel ve hře stává.

23.8.2023 13:05

Nebudu to tady nijak extrémně protahovat. Každopádně pokud by byl Zeldinko na zemi, neměl by jak po tobě střílet - hra ti to jednoduše neumožní. To znamená, že nemohl vidět to co ty. Z jeho pohledu jsi ho jednoduše nesrazil.
Bohužel si s náma někdy hra takhle pohraje a pak se těžko hledá kde je pravda. Naštěstí tady to je poznat poměrně dobře.
Věřím, že tohle není třeba nějak více řešit.
Stížnost uzavírám, nemohu trestat hráče za chybu hry.


Powered by LeoSight IFS
LT~97

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024