Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o přepis vyvlastněných nemovitostí a předání klíčů


Jacko88

Hráč

41
22.8.2023 14:10, naposledy upraveno 22.8.2023 14:13 uživatelem Jacko88

Podatel: Nina Brandt

Věc: Vážený soude, prosím o přepsání vyvlastněných nemovitostí dle rozsudku [S-642] ZSP.


Odůvodnění: Ani od protistrany, ani od Vás mi nebyla žádná nemovitost přepsána. I přes to, že v rozsudku se píše, cituji ''Pokud podatelé uhradí ve prospěch protistran cenu objektů uvedenou v příloze, bude na ně vlastnictví objektů přepsáno do 7 dní od provedení a prokázání této transakce soudu.'' Transakce byla bez pár hodin provedena před 8 dny a stále jsem bez majetku, na který mám právo a který jsem zaplatila.  

Spěchám na to takto, jelikož mi včera v podvečer byla udělena pokuta, za parkování na chodníku, před svým domem. S touto pokutou samozřejmě nesouhlasím, jelikož jsem neměla kam zaparkovat.


Záměr: Přepis nemovitostí ze [S-642] ZSP na moji osobu.

Přílohy: Znovu přikládám doklad o zaplacení. 

Děkuji za vyřízení,
Brandt

22.8.2023 14:22

Máš si podat report Jacko s doložením soudního dokumentu a důkazů o úhradě. Tohle hodím do koše, ať to nezavazí v IC sekci.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo