Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Návrh na tuning aut


Wary

Hráč

6
23.8.2023 01:26

Zdrvím mal by som zopár návrhov:

 

1. Bolo by super keby sa vylepšia zvuky aut a možnosť si zakúpiť športový (ladený výfuk )

 

2. Možnosť pri úprave si namontovať do auta Bllow Off ventil pre príjemný zvuk odfukovania turba 

 

3. V možnosti pre mechanika tuningovať auto to spraviť tak že (príklad kliknem na úpravu prelakovať auto vyskočila by mi tabuľka kde by bolo pod sebou príklad 5x /me nachystané a musel by som to všetko vyplniť aby som prelakoval auto následne po kliknutí prelakovať by sa to vypísalo do chatu ) návrh pre lepšie RP automechanika inak by nešlo proste robiť auta a admini by mali lepší prehľad 

 

4. Smerovky na aute bolo by super keby sa na tom trochu popracuje a spravia sa viac reálne tie smerovky 

 

5. Twin tubo spraviť tak aby sa dalo ovládať striélanie z výfuku napr. stačím + zapnem aby strieľalo stačím zas + a prestane strielať lebo IRL sa to dá tak spraviť (klapka) 

 

6. Mám aj ďalšie nápady pokiaľ by ste boli spokojný s nápadmi kľudne sa rozpíšem viac <3 Max Jager --> Wary 


Powered by LeoSight IFS
LT~18