Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Jasné zdržovianie


Memphis

Hráč

5
25.8.2023 15:42

Zdravím dnes som mal na pláne nejak sa len poflakovať po meste a zrazu vidím Weximiliana Alexeia ako beží len tak v strede ničoho. Mal som u seba glock a bol jednoduchý terč takže viete čo následovalo.

 

No tak som si skontroloval či má hráč dostatok hodín, zmáčknem TAB a čo nevidím hráč ma 3800+ hodín. Vravím si aká paráda bude konečne dobré RP. Začal som s ním konverzáciu bla...bla...bla.... a keď už som chcel vyťahovať moju zbraň a donúťiť ho z fearu okamžite nasadnúť tak sa rozutekal preč. Tak si vravím okay nikto tu nie je mám v pláne ho okradnúť takže mám dôvod tak som ho ťukol zo zadu ako bežal autom.

 


A tu to začína dámy a páni. Milé publikum sa dočítalo až k hlavnému bodu prečo sme v sekcií sťažnosti a nahlásenia.

Weximilián zbesilo žačal hneď otvárať OOC sekciu s hlásením že ide o DM. Kedže som mal na všetko dôvod a on začal utekať tak som ho nabúral už spomínaným autom.

 

Tu hráč prvých 5 seknud ležal ani sa nepohol, bolo vidieť bublinku ako stále niečo píše. Ale tak vravím si okay je v šoku nechám ho zaRPím svoje a potom keď bude ready tak nech doRPi moje /do /me (aj tak s tými INJ čo si dal tak sa brániť nemohol).

No a nastáva chvíľka kedy mi to prišlo zvláštne.

Hráč mal stále nad sebou bublinku niečo stále píše stále stále. Ale! Hráč leží na zemi. Pozerám že to bude riadny status. Ale pomedzi to stále otváral OOC chat pýtal sa blbosti atd atd. Keď som ho upozornil na zdržovánie RP

Tak napísal že si píše status. Takže je jasné že klamal. Hráčovi trvalo 4 MINÚTY SI si napísať status ktorý by mal hocikto napísaný za maximálne 40 sekúnd pri najhoršom minútku. 

 

No poviem si celý nervózny že čo ak niekto príde. Ale budiš už začal RPiť. No tu hráč pol sekundy po tom ako dopísal svoj úžasný status zaRPil že zmáčkol SOS tlačítko. Vravím okay naložíme sa a sme v pohode ak nebude už zdržovať a RPiť znova 4 minúty další command. 

 

Ale ale že neuhádnete čo sa stalo. presne za 23 sekúnd ako zmáčkol tlačítko tam boli nastúpený PSA a bez hocijakej šance na útek alebo niečo ma pán Andrew Rock (najlepšie hodnotený policajt) rozbil s PDWčkom a ďalej nikto nič neriešil začali riešiť Weximiliana a ja som si 2h ležal na zemi kde ležím doteraz.

Tu máte aj videjko: https://youtu.be/lJiOVfyv4wU

25.8.2023 15:48, naposledy upraveno 25.8.2023 15:52 uživatelem Killer14

Ahoj @Memphis, dovoluji si tě upozornit, že máš soukromé video, nelze přehrát.

 

Edit: Už funguje.

Memphis

Hráč

5
25.8.2023 15:52

Už by to malo byť napravené 

25.8.2023 15:57, naposledy upraveno 25.8.2023 16:45 uživatelem Killer14

Jako... Pokud jsi ho srazil, jen abys ho mohl okrást či unést, whatever, tak je to čistě DM, bohužel. Dále tam vidím porušování pravidla 31. Sice jsi natáčel, ale nenatáčel jsi to celé, konkrétně to, co tomu (přepadení, či únosu, i jeho pokusu) předcházelo, to musíš dělat taktéž...

Memphis

Hráč

5
25.8.2023 16:03

Ja som ho zrazil hlavne kôli tomu aby zastavil. Zrazil som ho naschval v malej rýchlosti aby sa len zastavil. A keďže je to únos (už plánovaný) tak som ho v úvodzovkách hodil o zem

25.8.2023 16:08

Dobře, mohl jsi ho rovnou vyzvat, aby zastavil, musí tam probíhat komunikace, né ho rovnou srazit jen proto, že k tobě nechtěl nastoupit... :D

VajkoChlpko

Hráč

58
25.8.2023 16:14

Rovno k tomu pošli aj logy.

25.8.2023 19:15, naposledy upraveno 27.8.2023 14:37 uživatelem Puding

Nemyslím si, že je třeba aby to tu rozebíral s dvaceti dalšími lidmi. Celou věc řešíme se zbytkem AT, až se dobádíme k nějakýmu konečnýmu rozhodnutí tak napíšu - editnu tenhle komentář.

Ed.: Ve finále jsme se zbytkem členů AT došli k rozhodnutí, že k porušení opravdu došlo. Wexík bohužel dostane trest. Ten ale nebude nijak závažně dlouhý - vzhledem k jehi historii a nahraným hodinám. Samotnou akci jsem voidla, nemyslím si, že je potřeba aby taková akce zůstávala v IC.


Powered by LeoSight IFS
LT~70

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024