Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadost o vymazanie registra trestov


Havran

Hráč

16
31.8.2023 17:29

Podatel: Maxim Caldwell

Vec: Vymazanie register trestov

 

Dobrý deň,

chcem sa s Vami podeliť o svoj záujem a túžbu prekonať minulé prekážky, ktoré mi bránili v získaní povolenia na IZS (inštruktor vodiča základnej školy) alebo DOCAR (dopravný čiarový).

S úprimnou radosťou oznamujem, že som si úplne vyrovnal všetky nezaplatené pokuty, ktoré mali byť dôvodom trestného záznamu v registri.

Chcel by som vás ubezpečiť, že som sa odvtedy dozvedel dôležité lekcie z minulosti a venoval som veľkú pozornosť svojmu správaniu na cestách. Snažím sa byť zodpovedným účastníkom premávky a chcem prispieť k bezpečnejšiemu prostrediu pre všetkých.

Preto by som vás pokorne požiadal, aby ste zvážili moju žiadosť o vymazanie trestného záznamu z registra. Toto je pre mňa dôležitý krok smerom k tomu, aby som mohol pokračovať vo svojom úsilí získavať povolenia potrebné na vzdelávanie a prácu v oblasti vodičského výcviku alebo dopravnej činnosti.

Verím, že som sa vyvinul a pripravený na túto zodpovednú úlohu a dôveru, ktorú by som vám rád opätovne získal. Ďakujem vám za váš čas a ochotu zvážiť moju žiadosť.

S úctou,

Maxim Cadlwell


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4553 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Matbrok

500Kč včera v 17:57

MartasHyper

67Kč 4.5.2024 20:39

kendi

40Kč 4.5.2024 14:53

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024