Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Support - Suzanne Pierce A.K.A TheToast


sweet16

Hráč

2
28.7.2018 16:47, naposledy upraveno 28.7.2018 16:58 uživatelem sweet16

Dávam stiažnosť, na supporta TheToast A.K.A Suzanne Pierce. Dôvod neprávom jail za "lhaní" a non rp strielanie. Tak sa tu rozpíšem celý príbeh ako to bolo. Išiel som s autom a prenasledoval som čiernu dodávku, keď v tom momente do mňa najebal a zničil mi auto a išiel ďalej tak som ho začal prenasledovať. Povedal som si, že by bol dobry nápad zobrať pištol a kus ho postrašiť tak som išiel pre zbraň a keďže som IC kurier tak viem kde som ho mal hľadať keďže kurierské destinácie poznám, našiel som ho a začal utekať smerom tam kde sa robí kurier, mal som status "pripravená pištol" čakal som ho pri tej kurierskej službe keď prišiel za mnou na mustangu a do OOC napísal "tak ma chyť" alebo niečo na ten spôsob keďže som mal len mercedes tak bol rýchlejší ako ja, takže mi utiekol. Následne som jeho auto našiel pred 24/7 (bol dnu). Tak som zarpil, že mu rozstrielavam gumy(kolesa) pre mňa zamňa si to pozrite aj v logoch, že to bolo RP. Tak som pozeral, že vyliezol na 24/7 a bol schovaný za nápisom ale to som ja IC nemohol vedieť takže som čakal kúsok ďalej od obchodu a sledoval jeho auto. (btw nemalo 2 kolesá) a on zrazu si sadol do auta a utekal s autom keď nemal kolesá smerom ku IGS sa opraviť. (zaujimavé, že niekto kto nemá 2 kolesa sa vie pohnuť od 24/7 do IGS opravovni). Tam som ho zablokoval aby nevedel výjsť z opravovni, ale hneď ako ma zbadal tak z toho auta čo malo btw 2 kolesa vystúpil a začal NON-RP liezť na IGS a skákal z nej dole a utiekol do uličky, ja som išiel za ním a tam som zarpil, že idem po ňom už strielať (je to aj v logoch) ale bohužial som nevystrelil lebo akosi som zabudol, že mam na aute vytiahnuté okna tak mi z auta nešlo strielať (išiel som 10km max za ním a rovno takže možné po ňom by strielať bolo, keďže tá ulička bola krátka a rovná). Tak zmizol neviem kde. Dal som si status "pripravená pištol, prenasleduje" hľadal som ho po okolí IGS a tej domovej časti. Tak som sa vrátil k jeho autu, kde už bol aj s "kamarátom" TheToast A.K.A Suzanne Pierce, neviem kedy stihol tak rýchlo dojsť jak blesk teleport na neho, a začal riešiť NON-RP strelbu. Snažil som sa mu vysvetliť ŽE TO BOLO TAK AKO TO TU PÍŠEM ale on mi povie, že klamem pretože jeho kamarát (ten čo som ho prenasledoval) povedal asi tak 2-3 vety, že klamem tak aut. som už ja klamal aj keď som sa to normalne snažil vysvetliť ako to píšem tu teraz. Začal sa tam ten jeho kamarát a TheToast hádať, že ja klamem AT a, že to bolo NON-RP. Takže poprosím niekoho kompetetného aby sa pozrel do záznamu alebo logov či to je fakt tak ako to píšem alebo si "zase len vymýšlam a klamem celému AT" takže žiadam o vysvetlenie TheToast a dodanie dôkazov, že som niečo spravil NON-RP a za klamanie tomu AT. Pretože ak sa dá pozrieť log bude to tam presné tak isto znázornené ako tento tu môj "vymyslený" príbeh. Škoda, že sa už v hre v logoch nedalo pozrieť či som to fakt spravil alebo len vymyslel inak by som tu dodal aj fotky z mojho logu. Prosím TheToastik napíš mi, že si vymýšlam ešte raz :)

28.7.2018 23:36, naposledy upraveno 28.7.2018 23:37 uživatelem Awoo

Ahoj, pošli ty logy. máš je uložené ve složce s hrou: https://imgur.com/a/yiKzVK3

cesta bude vypadat nějak takto, když ten soubor přejmenuješ z lsgl na .html nebo .htm tak to můžeš otevřít v prohlížeči a pak poslat ten potřebnej soubor, kde se to dá vidět.

sweet16

Hráč

2
29.7.2018 01:43

Rád by som to pozrel ale prečo môj log vyzerá nejako takto? 2018-07-28 16:07:09 K[KOD6]au[KOD11][KOD14]a Vagas[KOD5]a o[KOD11]em[KOD5]nu[KOD6] [KOD11]veře vo[KOD7][KOD14][KOD11][KOD6]a.

29.7.2018 15:52

Je to šifrované, aby hráči nemohli logy upravovat jak se jim zlíbí. Odešli celý soubor, my si s tím poradíme.

30.7.2018 18:05, odstraněno 30.7.2018 18:08 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

sweet16

Hráč

2
30.7.2018 18:56

čo písala údajne "hannah" ja neviem nič kedže som už bol v jailu za údajne "lhaní" AT a non-rp akcie. Dodám tu aj tie logy z toho dňa nech sa na to pozrú.. ja som napísal svojú verziu pretože obhajujem seba a nie hannah.


Powered by LeoSight IFS
LT~37