Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nahlášení hráče G1 - CK SITUACE


Davisek

Hráč

25
2.9.2023 19:36, naposledy upraveno 2.9.2023 21:04 uživatelem Davisek

Zdravíčko, dnes v 19:21:29 jsme začeli nahánét černého lexus a následně osoba s vozidlem sjela do vody, při čemž necelých 5 minut plavala ve vodě.


Osoba následně po tom, co jsem z jednoho břehu na ní namířil Glockem, tak se rozhodla radši utonout aby unikla možnému chycení, čímž se dopustila CK situace ( jesti si tedy dobře pomatuji, že CK může být uděleno i když si osoba neváži svého života a popřipadě provbede něco podobného ) 


Zde zasílám celé video, na kterém lze vidět jak vozidlem sjel do vody ( úmyslně ) a následně si radši dala PK než abychom ji chytili. Asi čekám moc, ale doufám že osoba dostane na postavu CK, popřiapdě alespoň ban za nevážení si svého života a Water Eveidingu.

Video:  https://www.youtube.com/watch?v=iyT-cw01pcg

Edit: Na konec po podrobnějši kontrole a prodiskutování s kolegou Chuckem jsme se dopídili k tomu, že osoba se ani nerespawnula do nemocnice nýbrž použila F10 a změnit postavu, tímž se dopustila dalšiho porušení pravidel . ( taktéž to lze poznat podle délky klipu, kdy osoba začela tonout, že neminula ani minuta aby se mohl respawnout )

2.9.2023 22:10

Ahoj, mrkla jsem se na to a hráč má momentálně ban. CK postavě dávat nebudu(blbě se to domlouvá a vysvětluje když ve hře není). Ale protáhnu mu délku banu. Děkuji za nahlášení.


Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024