Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Navrch na nové typy siren


7.8.2020 12:10

Navrch pro server ARTEON 

 

Navrhuji přidat další typ/y siren a to Yelp a popřípadě Hi-Lo, a to asi na klávesi na právo od tlačítka M. Bylo by to lepší pro RP tím že by všude neznala jen jedna siréna, a hlavně ve městě se využije víc Yelp popř. Hi-Lo protože jsou rychlejší jak je to v Reálném životě

Byl bych rád za přidání děkuji. 

7.8.2020 12:22

Už to tu jednou bylo a nedělám si příliš naděje, že by se to v blízkém časovém horizontu přidalo - diskutovaly se tu jakési problémy skriptu atd. Já tomu bohužel rozumím jen do té míry, že mě baví přepínat VRZ a do křižovatek si pouštět air-horn. Byl bych osobně pro všemi deseti. Nejen, že by to přidalo té "reálné" stránce serveru, ale jak říkáš, siréna by se zvýraznila. I když je docela hlasitá, o tom nemusíme diskutovat, je monotónní a pro svůj harmonický tón po čase zapadne. Do křižovatek se zkrátka hodí ji přepnout. 

Dave1

Hráč

2
7.8.2020 12:57

Jenže  s tím scriptem je problém, že ho lidí "bohovali" takhle nebugovali, někteří o tom ani nevěděli. Když dáš jeden tón a chceš přepnout na druhej tak ten první musíš vypnout a potom až dáš druhý, když to tak neuděláš tak lidí kteří potom přijedou blíž k tomu vozidlu tak slyší sirény i když jsou výplé, ale jsem pro. 

Petan09

Hráč

20
7.8.2020 16:12

A to je problém to nascriptovat jinak? 

Maverick

Hráč

2
7.8.2020 20:43

Súhlasím, daako by sa to vyšpekulovať určite dalo. Hlavne by mohli pridať policajnú trúbu. Ten police Air-Horn neviem ako to viac priblížiť určite každý vie. Za to by som bol nesmierne rád.

Petan09

Hráč

20
7.8.2020 22:09

Ono jde o to aby se to moc nezneužívalo 

Maverick

Hráč

2
8.8.2020 16:40

Ako by si to zneužíval? Tomu moc nerozumiem.

Regi

Hráč

21
10.8.2020 21:24

Takový návrh jsem tu už psal a bohužel bezvýsledně. 😔 Klidně bych tu poskytnul své sirény, hodně by to zpříjemnilo hraní a bylo by to i reálnější.

20.9.2020 00:05

Sirény boli upravené.


Powered by LeoSight IFS
LT~77