Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na hráče Patrik Rodriguez


Samik

Hráč

47
9.9.2023 11:42

Ahoj, přišel jsem si stěžovat sem, jelikož v momentální chvíli není na serveru žádný člen AT.

No, takže si tak jedu z benzínky a přede mnou nějakej hnusnej rozbitej Taurus.
Tak jsem se rozhodl, že ho předjedu.. naráz však pan Patrik Rodriguez (Kterej si tam jezdil s krvácením, těžkým zraněním a rozbitým autem jako by se nechumelilo.) strhnul volant do leva a rozsekal se o značku. V tu ránu do něj narážím já.

Pan Patrik je však z ocele a toto jej nerozhodilo! Rozhodl se bouchnout! (Nevím o co se bouchnul, snad ne o volant lol) Nadále začal krvácet! (Ptáš se z kama? Já nevím!) Hned na to jsem si začal v konzoli psát status. Mezitím si však pan Patrik stihl z někama vytáhnout kapesník a krev si otřít. (Stále nevíme z kama tekla -,-) No.. a nakonec odjel bez čehokoliv.

Myslím si, že jednání hráče nebylo v souladu s pravidly správné. Naopak si myslím, že se hráč dopustil porušení pravidel.

Klip bouračky a jeho 💩 injuries
No.. koukněte se na to, já osobně bliju. 😊


S přáním pěkného dne,
Samik. 😊

9.9.2023 19:17

Ahoj, hráč byl potrestán, díky za nahlášení.


Powered by LeoSight IFS
LT~27