LeoSight.cz

2010 Ford Shelby GT500


Uwax

Hráč

61
10.9.2023 14:47

Zdravím, formou aukce bych chtěl prodat či vyměnit moje  2010 Ford Shelby GT500.

Vozidlo má hromadu úprav, hezky drží na silnici. Vozidlo je nahozeno v továrenském celolaku s názvem Celeste.

Vozidlo má VIN kód 7tisíc, viz. s úpravamy v protokolu.       

 

Fotografie vozu zde!

Spoiler

 

Přihazujte v tomto formátu:
Jméno a přijmení:
Telefon a post.ic:
Nabízená částka: (minimální příhoz 100.000Kč)

 

Případné jiné nabídky mužete směrovat na james.cadllac@post.ic nebo 719271                       

 

                                                                                      

 

10.9.2023 15:05, odstraněno 10.9.2023 15:49 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
10.9.2023 19:30, naposledy upraveno 10.9.2023 21:33 uživatelem mazdaEXE

Michaela Moskvicova

804739

1 125 000kČ

jakubblack

Hráč

5
10.9.2023 20:49

Jakub Jefferson 

547622

150 000 KČ

vester25

Hráč

49
10.9.2023 21:15

Lukas Brosik

1.000.000kč

409-584 / lukas.brosik@post.ic


Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
Mirkos

150Kč včera v 20:12

lukas68

500Kč včera v 20:12

Cap

150Kč 25.6.2026 21:45

Nejnovější uživatelé
Dredasik

Registrován 26.6.2026

pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026

Vertix

Registrován 25.6.2026