Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Trocha té nostalgie (Vzestup a pád Arma Et Vitia, nebo je to jinak?)


UrciteNeHudec

Hráč

20
11.9.2023 22:01

________________________________________________________________________________________________________________
Ahoj, rád bych se vám všem představil, jsem jeden z hráčů Skimo Roleplay většina mě zná pod přezdívkou Hudec a dnes bych vám rád povyprávěl o vzestupu a pádu Army Et Vitiy. (Předem říkám že je to pro mě velmi nostalgické a nemá to nikoho urazit, vše co si zde vypisuji je pro vzpomínku a nerad bych kdyby bylo cokoli metováno a používáno v IC světe + datumy nemusí být přesné) Předem děkuji za případné dočtení a omlouvám se za občasné gramatické chyby.
________________________________________________________________________________________________________________
I. Kapitola - vzestup
   
(2021 - léto)

Vše začalo v létě roku 2021 kdy se odhodlaný Daniel Hudec potkal s Marcem Morcettim a rozhodli se tak spojit dvě organizace v jednu.
Vzniklo z toho něco neuvěřitelného na danou dobu kdy ilegál byl jen o kropení a tak dále. První pašování diamantů, první sídlo a první udělování CK.
Po pár dnech se organizace začala velmi rozrůstat a už to nebyla jen "kinder mafie", vznikalo z toho něco kvalitního a nebudu vám zde lhát že jsme byli zcela úžasní bez banů atd. samozřejmě, bany byli ale od každého banu co byl, jsme se zlepšovali v RP a v pravidlech a byli jsme ban od banu lepší. 
________________________________________________________________________________________________________________
II. Kapitola - Na vrcholu slávy
    (2022 - Jaro)

V tuto chvíli byla organizace velmi vyspělá a měla mnoho nových členů.
Samozřejmě nesmíme zapomenout na první sídlo a první pořádný vozový park který se nám den od dne rozrůstal a vznikalo velmi skvělých vzpomínek na které rád vzpomínám doteď a myslím si že ostatní také.
V novém sídle se odehrálo plno RP i s jinými organizacemi a bylo zde plno RP i s PSA, boužel se zde až moc řešila meta která z naší strany byla vždy dodržována ale to zde nebudu rozebírat.
První pořádný arzenál a mnoho dalšího, udělování dalšího CK apod. 
________________________________________________________________________________________________________________
III. Kapitola - pomalý pád Army
     (2022 - léto)

Zde bych rád pověděl o zatčení členů které ovlivnilo všechny v organizaci, zde také bylo ze strany PSA uděleno jedno CK členovi naší organizace a pochroumalo to tak morálku všech členů.
Po pár neaktivních dnech organizace odešlo mnoho členů ale skalní členové nadále zůstaly a vedli organizaci nadále při zadržení "bosse" celé Army.
________________________________________________________________________________________________________________
IV. Kapitola - konec éry Arma Et Vitia
     (2022 - zima)

Zde lidé přestaly hrát, hodně lidí bylo v CPZ, mělo CK nebo přestaly hrát kvůli svému vlastnímu životu (nikomu to není bráno za zlé a přeju jim vše nejlepší do života <3 )
Arma upadla do úplného rozpadu a dlouho se z toho zpamatovávala a nakonec už nebyla ani oživena.

________________________________________________________________________________________________________________
Závěr - poděkování

Všem čtenářům tohoto topicu děkuji za přečtení a přeji vám hezký zbytek večera a doufám že se všem daří ve škole, práci popřípadě někde jinde.

Rád bych poděkoval všem lidem kteří byli součástí našeho RP a hlavní poděkování patří @neznamy#6016 protože to byl člověk kterého jsem absolutně neznal a najednou z nás byla dá se říci skvělá dvojce ale netuším jak to bere on.
Poděkování také patří @Develon @sweetbannn @Fugu @typecek a dalším skvělým lidem se kterýma jsem mohl erpit a odnést si z toho skvělé vzpomínky a hlavně nějáké to ponaučení.

Dolů přikládám screeny které mám:






Více toho boužel nemám ale i tak zde něco je, ještě jednou děkuji a přeji hezký večer.


Powered by LeoSight IFS
LT~24

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo