Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Anime / Manga

1 2 3



nEscafeX

Hráč

26
9.8.2020 01:36, naposledy upraveno 9.8.2020 01:47 uživatelem nEscafeX

Zdravím, poslední dobou si dost všímám že hodně lidí z komunity na Leoš sightu sleduje Anime nebo také čte Mangu. Tak si myslím, že bude super nápad vytvořit téma kde si budeme navzájem doporučovat Anime nebo Mangu. 

Začínám...

Doporučuji Akame ga Kill,hodnocení na ČSFD82%

Mladý bojovník Tacumi se vydává spolu s dvěma přáteli do hlavního města císařství, aby získali peníze pro svou chudou vesnici. Cestou však Tacumi narazí na členy nechvalně proslulé odbojové skupiny zabijáků s názvem Night Raid, kteří jej přesvědčí o prohnilosti hlavního města a aristokracie. 

Doporučuji Naruto, hodnocení na ČSFD75% 

Naruto, zdánlivě obyčejný chlapec, který však disponuje několika výjimečnými a nezvyklými schopnostmi. Za prvé je neskutečně zbrklý a také mnohdy velice otravný, za druhé v sobě třímá moc devítiocasé lišky, která v době jeho zrození ohrožovala jeho vesnici. Obě tyto vlastnosti z něj dělají hrdinu stejnojmenného seriálu, ze kterého se stala mánie o jedenácti řadách, třech filmech a dalším seriálem Naruto SHIPPUDEN.

9.8.2020 02:29

Takže taky sem něco hodím aby se nám seznam rozšířil

Tak začneme mojim oblíbeným anime a to je Bleach na ČSFD ma 78%

Kluk jménem Ichigo Kurosaki už od mala vida duchy lidi. Jeho život se změní jak mile potká Shinigamiho jménem Rukia Kuchiki, Rukia právě zápasí s hollowem který se náhodně zjevil ve městě. Rukia cela oslabena vloží část svých sil do Ichiga a příběh mohl začít

Bleach Creator Shares A Special Sketch Reminding Fans To Stay At ...

Dále také doporučuji High School of the Dead na ČSFD ma 73%

Příběh začíná když mlady kluk rozjímá když uvidí u hlavni brány co si podivného. Ředitelka a par dalších profesoru/učitelů se tam přijde podívat,jeden z profesoru začne byt lehce podrážděny pálkou žduchne osobu dále od brány při čemž se osoba přiblíží k profesorova zapěsti a pokouše ho. Už v tu dobu vznikají po celém světě zmatky a nepokoje, kdysi civilizovaná společnou se během jednoho dne zhroutí

90 Highschool Of The Dead HD Wallpapers | Background Images ...

 

bit

Hráč

49
9.8.2020 13:56

Nekopara a High School DxD. Mám to snad komentovat? :)

Scor

Hráč

63
9.8.2020 17:23

Asi to bude vypadat, že sem vypíšu všechny anime co jsem viděl, ale mám jich strašně moc oblíbených...

Začneme s anime, které jsem viděl v podstatě jako první cirka před 3-4ma roky.

Tím je Naruto, který již zmínil NescafeX žánru Shonen... Hned na to je určitě Naruto Shippuuden což je pokračování Naruta a je taky Shonen.

Dál bych rozhodně rád vypíchl Death Note, Darling in the Franxx, Ookami to Koushinryou (Spice and Wolf), Tate no Yuusha no Nariagari (Rising of the Shield Hero), Tokyo Ghoul, No game no Life.

9.8.2020 20:26
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Maverick

Hráč

2
9.8.2020 21:26, naposledy upraveno 9.8.2020 21:27 uživatelem Maverick

No, a ja by som doporučil seriál Strikeback, po česky je to sa mi zdá "protiúder". Jeden z najlepších seriálov ktoré som videl. 1 séria je taká meh ale potom to už ide celkom fajn. Ku koncu je to také opakujúce sa ale to asi všetko je také. A poslednú sériu alebo ako tomu hovoria "remake" asi ani nekukajte ževraj je to pekne trash. Ja som to ani nepozeral ale asi sa na to odhodlám. 

Asi sa divíte prečo tu píšem o niečom čo nie je anime? Nedá mi to a chcem aby tu bolo niečo kde niesú kočkoženy!! Možno sa nato aj kočičáci vyššie kuknú ;) A áno! nemám rád anime!! ukrižujte ma!!! 

P.S. neviem čo je manga a nejdem to radšej ani googliť.

11.8.2020 09:17

@Maverick Ačkoliv mezi ně stejně jako ty nepatřím, tak i otaku (ti co sledují anime a čtou mangu - která není literatura) a weebs (ti co ujížděj na 2D kočkoholkách) mají právo na nějaký nenarušovaný prostor k diskuzi tady na fóru. 😄

Pro normální seriály už máme vlákno zde: /forum/topic/1265

Co kdybys doporučení na Strikeback hodil tam? Můžeš přihodit i třeba nějaký obrázek nebo odkaz na trailer.

bit

Hráč

49
11.8.2020 12:27, naposledy upraveno 11.8.2020 12:27 uživatelem bit

@Rataj Tak hele! Tohle jsme si nedomluvili! "weebs (ti co ujížděj na 2D kočkoholkách)"

Lofanek

Hráč

31
11.8.2020 13:25

Povedzte mi jednu dobrú vec na anime a pridám sa k weebom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bit

Hráč

49
11.8.2020 13:48

@Lofanek Hentai.

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~75

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024