Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Juraj Orlicka


ElNegros

Hráč

17
20.9.2023 11:29, naposledy upraveno 20.9.2023 12:39 uživatelem ElNegros

Ahoj, som Juraj Orlička, a moja cesta začala v Nigérii, v krajine, kde sme s mojou rodinou nikdy nezažili blahobyt. Spomínam si, ako sme občas museli prosiť o jedlo od srdcervúcich ľudí, aby sme prežili. Môj otec, ktorý bol Slovák, opustil moju mamu ešte pred mojím narodením, a tak som ho nikdy nepoznal.

Život s mamou bol náročný, pretože bola často chorá a nemohla si nájsť stálu prácu. Preto som sa stal improvizovaným živiteľom našej rodiny. Pracoval som na brigádach a niekedy som dokonca kradol jedlo, aby sme nemuseli hladovať. Bolo to ťažké obdobie.

Moje šťastie sa zmenilo, keď som mal práve 18 rokov. Stretol som muža menom Obinna Chukwuemeka, a našiel som v ňom nielen priateľa, ale aj spôsob, ako zlepšiť svoj osud. Ponúkol mi prácu, kde som vymáhal dlhy od obchodníkov a iných, ktorí mu dlhovali peniaze. Začal som si zarábať viac, a keď som mal 19 rokov, mohol som mame kúpiť nový dom.

No život prinesie aj temné chvíle. Keď som mal 20 rokov, Obinna nás zaplietol do nebezpečného podniku - prevozu kokaínu do Mexika. Všetko vyzeralo v poriadku, až kým sa neobjavili policajti a začala sa streľba. Obinna zomrel. Po návrate do Nigérie som zistil, že všetky peniaze, ktoré sme zarobili, zmizli.

Ďalšia tragédia prišla, keď mi zomrela mama a stratil som dom a auto kvôli jej dlhom. Ocitol som sa u priateľa, ktorý mal svoje problémy. Strávil som dlhé dni v smútku a ľútosti. Po dvoch rokoch, keď som mal 23, som sa rozhodol, že opustím Nigériu a vydám sa do San Andreas, aby som mohol začať nový život a dosiahnuť lepšiu budúcnosť.

Minix

Hráč

14
21.9.2023 09:53

Přijmeni Obinnu inspirovano fotbalistou Chelsea jménem Carney Chukwuemeka nebo jen náhoda? 😅Jinak zajimavy přibeh a hezký sepsano


Powered by LeoSight IFS
LT~24

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
stokly

50Kč včera v 23:47

Dexyy

183Kč včera v 21:37

Reichard

170Kč včera v 15:01

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024