Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Diskuze ohledně Anime


nEscafeX

Hráč

26
10.8.2020 13:22

Rozhodl jsem se udělat nové téma, s tím že tu můžeme psát věci jak jsme se dostali anime, a čím nás vlastně tento "žánr" oslovil. 

 

Já osobně, sem se dostal k anime k díky dlouholetému kamarádovi který mne přinutil sledovat Naruta, a nějakým způsobem jsem si tento příběh a tohoto týpka oblíbil. Hodně lidí, když procházím například Facebookové skupiny Anime, píše jak je Naruto příšerný apod. ale osobně si myslím že je to spíše taková věc vkusu a názoru. Já osobně mám rád Naruta a neměl bych problém se podívat klidně i na darling in the franxx což je dá se říct úplně jiný styl. Zase je pravda, že nechápu lidi co sledují například One Punch Mana (Ano, to je ten plešatý klučina který sundá příšery jednou rukou) .. 

 

.. Doufám že se do tohoto tématu též zapojíte, a napíšete svůj příběh díky čemu / komu jste se k Anime dostali, a proč vás tak baví. 

10.8.2020 17:50
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Scor

Hráč

63
13.8.2020 21:48

Díky starší sestře.

Scor

Hráč

63
15.8.2020 00:10

Co právě sledujete za anime?

Lofanek

Hráč

31
15.8.2020 00:21

Odporučíte niečo? Preferujem Netflix, free platformy si strčte do prdele. :D

bit

Hráč

49
15.8.2020 00:27

@Lofanek Na Netflixu žádný anime neznám nebo nevím že tam je. Jestli si v anime novej tak se podívej na The Helpful Fox Senko-san. Tady máš link na stránku kde jsem na to koukal: https://kissanime.ru/Anime/Sewayaki-Kitsune-no-Senko-san   

Jestli odmítneš anime na stránce s anime tak řeknu jediné. "Pěkně, kreténe."

15.8.2020 19:49
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~41