Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Kredity (Prevod atd.)


Lemonko

Hráč

10
26.9.2023 20:33

Pred pár dňami som poslal na účet Skimo 2.87€. No bolo mi pridelené iba 68 kreditov.

Tak by som chcel poprosiť o zvyšné 2 kredity aby som si mohol zakúpiť VIP na SkimeRP.

 

eplik

Hráč

35
26.9.2023 21:07

Máš ich tam, utekaj si kúpiť VIP.

26.9.2023 21:26, naposledy upraveno 26.9.2023 21:32 uživatelem Rataj

Dostáváš tolik kreditů, kolik nám přijde v Kč.

Každá banka má své kurzy, PayPal má také své kurzy, tyhle kurzy se pochopitelně liší od kurzu na Googlu, který čerpá pravděpodobně z průměru různých nákupních a prodejních kurzů. Jo a taky se kurz furt mění, to co posíláš na screenu už třeba neplatí a to uplynula ani ne hodina.

Kdybys kliknul na to krásné tlačítko "Vylúčenie zodpovednosti" tak tam dokonce najdeš toto:

Google cannot guarantee the accuracy of the exchange rates displayed. You should confirm current rates before making any transactions that could be affected by changes in the exchange rates.

Jestliže posíláš přímo EUR na můj bankovní účet, pak by měl převod měny proběhnout dle kurzu mojí banky, tedy AirBank, která má dokonce krásný kurzovní lístek i s kalkulačkou.

A tam se dozvíme důvod, proč jsi obdržel 68 kreditů.

Mimochodem i tento kurzovní lístek se aktualizuje 2x denně a platba z SK obvykle trvá 1-2 pracovní dny a mezitím se může kurz změnit. Vždy je lepší poslat trochu víc, pokud potřebuješ nějakou konkrétní částku a nebo si to převést už u své banky a poslat to v CZK, v takovém případě víš přesně kolik kreditů dostaneš a směňuješ dle kurzu své banky.

Děkujeme za pochopení.

jan38

Hráč

41
27.9.2023 06:36

Treba u KB je současný kurz 25.3 kč na 1 Euro, takže kdyby měl Rataj KB dostal by jsi 72 kreditu. Vypočítano přímo z aplikace Komerční banky poslal bych screen ale aplikace mi to zakazuje kvuli citlivým informací. 

27.9.2023 13:50

@jan38 to mimochodem koukáš na kurz CZK -> EUR, který se liší od EUR -> CZK. Kdybych měl KB, jak říkáš, tak by mi přišlo 67,57 CZK. Zkrátka kurzy jsou různé, posílejte to s rezervou (poslat 2,87€ nebo 3€ už není moc velký rozdíl) nebo si to přepočítejte s kurzem AirBank a nebo pokud chcete posílat přesnou částku s jistotou, že dorazí daná částka, tak si to převeďte už u své banky a pošlete CZK.

Lemonko

Hráč

10
27.9.2023 19:25

Okej, môžte to teda uzavrieť.


Powered by LeoSight IFS
LT~54