Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

𝐸𝓁𝓌𝑜𝑜𝒹 𝒲𝒾𝓁𝓁𝒾𝒶𝓂 𝑀𝒸𝒞𝒶𝓇𝓉𝓎 - Basic životopis.


Darwinek

Hráč

11
27.9.2023 01:03

𝙱𝙰𝚂𝙸𝙲 𝙸𝙽𝙵𝙾:

FIRST NAME:
 Elwood

SECOND NAME: William ( Bill )

LAST NAME: McCarty

Datum narození: 20.10.1975 ( 47 let)

Místo narození: Angel Pine, San Andreas

𝚂𝙷𝙾𝚁𝚃 𝚂𝚃𝙾𝚁𝚈 : 

Zdravím, jmenuji se Elwood William McCarty ale stačí pouze Bill.. Narodil jsem se roku 1975 v Angel Pinu jo přesně myslím tu vesničku u San Fierra, nebudu držovat a vemu to rychle.. Už jako malej jsem miloval motorky,auta a tyhle ptákoviny.. Jelikož můj otec byl do motorek blázen tak jsem to nejspíše po něm zdědil, v 18 jsem si pořidil vlastní motorec a řádil jako pán, ale věděl jsem že motorkování není asi věc na celý život tak jsem se rozhodl dělat dřevorubce u nás na vesnici. Dřevorubce jsem dělal zhruba 2 roky a pak jsem se na to vysral, Můj otec bohužel zemřel když mě bylo 22. Tudiž mě motorkování přešlo uplně a neměl jsem vůbec na nic náladu a byl jsem furt zalezlej doma.. Moc si toho nepamatuju nebo jsem furt chlastal a chlastal.. No ale všichni jednou musí vylézt ven tudiž jsem po pár letech smraděním doma vylezl ven a rozhodl se žit normální život a vrátit se k normálním věcem.
Dnes mi je 47 let a žiju docela fajn život, motorky,auta a chlast furt miluju a milovat budu. ;)

 

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~16

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo