Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Přihláška] MTA Support - Felix


neznamy#1458

Smazaný účet

2
10.8.2020 20:24, naposledy upraveno 10.8.2020 20:27 uživatelem neznamy#1458

Přezdívka: Felix

Věk: 15

Zkušenosti: Zkušenosti jako Support mám docela dobré. Byl jsem již support na dvou konkurencích. Většinu příkladu umím ale kdybych nějaké neuměl nemám problém se je do pár dnu doučit. MTA jsem začínal hrát na konci roku 2017 pokud se nepletu. RP pravidla a příkazy umím bez problému. Nejdelší dobu jsem byl v AT na pozici Support 2 měsíce poté server skončil.

Komunikační dovednosti: Moje komunikační dovednosti jsou dobré. občas se zakoktám no.. Slovenský umím také ovládám anglický jazyk.

Mám čas: Čas mám každý den hlavně o víkendu přes pracovní týden dokážu být na serveru i 5 hodin přes víkend i 12 hodin.

Další informace o mně:

Jmenuji se Tobias ale každý mi říká Vítek.. Je mi 15 let pocházím z Ostravy. V Září jdu do 9 třídy po základní škole bych chtěl jít na Vítkovickou sřední průmyslovku na obor AutoMechanik. Po střední škole bych šel pracovat do nějaké dílny kde bych chtěl být takových 5 let poté se odstěhovat na Slovensko kde mám polovinu rodiny. Na Slovenku bych si chtěl založit svojí AutoDílnu a začít podnikat a pak si samozřejmě založit rodinu :D Také rád sportuji již 3 roky dělám Wrestling a 2 roky jezdím závodně na snowboardu.. Rád taky hraju hry ETS 2, CSGO, MC, GTA V, ale hlavně hraji MTAčko. Na Artheonu hraji od 1.4. 2020 pokud se nepletu moje první postava za kterou jsem rpil se jmenovala Ben Willson v momentální chvílí rpim za postavu Sebastian Crew. Asi mě někdo zná jako debílka ale přes prázdniny jsem se snažil svoje chování zlepšit k lepšímu.

Lofanek

Hráč

32
11.8.2020 12:47

Ahoj,

vzhľadom na počet trestov v /history som absolútne proti.

Za mňa NIE

Petan09

Hráč

20
11.8.2020 18:38

Jsi problémový hráč, v některých situacích na příkaz Admina dlabeš. Nedokážeš seriózné RP. 

URČITĚ NESOUHLASÍM 

16.8.2020 14:15
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
19.8.2020 00:31

Ahoj, je mi to ľúto ale nepostupuješ na pozíciu MTA Support.

Ďakujeme Ti za tvoju ochotu stať sa členom nášho tímu.


Powered by LeoSight IFS
LT~46