Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nahlášení hráčů gorge, jauntrix a XUNUSA1


Jackal

VIP

46
7.10.2023 19:15

Ahojčau, jak jistě někteří víte, tak osoby v titlu dnes již ban dostali. Na co si tedy stěžuji?








Well, podle Gorgeho YouTube kanálu se moc nepolepšil a stále mu nic neříká pravidlo DM, nebo třeba nějaké kvalitní RP.
Přiložím screeny z videí i s linkami, videa mám kdyžtak stáhnutá a mohu je poslat, kdyby se rozhodl že je smaže.

link na video

link na video + tam je (asi) obchodní podvod, nemám na to to sledovat celý, ale vypadá to, že měli jít kupovat AKčko s tím, že prodejce nakonec okradli. Pozor, tohle není první neschválený obchodní podvod, u kterého byl Gorge přitomen viz tahle stížnost.

Úroveň RP radši ani rozebírat nebudu, stačí se podívat do chatboxu a mé oči krvácí.
Link na celej channel je kdyžtak tady.


Omlouvám se, že stížnost nevypadá jak od absolventa vysoké školy umění, asi úplně nemám náladu ztrácet stížností na člověka, kterej na Skimu nemá co dělat a z permy si očividně nic nevzal, víc jak 5 minut. Předem díky za vyřešení.

Tulen4762

Hráč

10
7.10.2023 20:33, naposledy upraveno 7.10.2023 22:30 uživatelem Tulen4762

Ahoj abych jsem se vyjádřil 

1.za DM jsem ban dostal

2. Obchodní podvod byl dzardysem  povolen

3. Nikdy jsem ja neudělal obchodní  podél. 

4. Ověřujte  si informace. 

 

Plus, nemohu za to co píšou do OOC chatu ja.

A po tom písku  jsem tam jel 50km/h takže si myslím že by se tomu autu nic važneho nestalo. 

 

a zkusím tedy zlepšit moje RP aby to nebylo tak špatne dekuji za napady kde se mam zlepšit, přeji hezky zbytek večera.

D3ST

Hráč

12
7.10.2023 21:12

Oči mi krvácajú a bunky z mozgu odchádzajú keď vidím to RP.. Takýchto trápnych illegálov čo píšu dvojslovné "/me" a to je ich celé RP by mali banovať dokým nezačnú buď RPiť normálne alebo sa venovať niečomu inému než illegálu.

7.10.2023 21:39, odstraněno 20.1.2024 14:21 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
8.10.2023 11:58, naposledy upraveno 8.10.2023 19:43 uživatelem Phobios

Ahoj,

Během dnešního dne se budu stížnosti zabývat. Prozatím jí nechám otevřenou.

 

Stížnost považuji za vyřízenou, hráči obdrželi ban na delší dobu, snad se poučí.


Powered by LeoSight IFS
LT~60