Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

stížnost-mikle

1 2



11.8.2020 18:27

Chtěl bych se vyjádřit k https://leosight.cz/forum/topic/1655 nevím z jakého důvodu byla ta žádost locknutá, mikle ovládá rp víc než většina hráčů zároveň, už na minulém artheonu a rpil to samé pravidlo 19. se v takové míře co rpil on nikdy v životě ani netrestalo pravidlo 19 pokud se nemýlím je nelegální činnost, a říct někomu že mu zakroutí krkem není moc nelegální, ke všemu v tom baru mikle nebyl ani přítomen nýbrž dva nejmenovaňí co zde byly držení tam tasily nože a byly agresivní, je jejich problém že se chovali jako blbci pokud se nemýlím, ale trest za tohle mi opravdu přijde jako blbost kort když si on sám nezačal a mělo by to být spíše řešeno přes gibs než přes jail na 90 minut, díky budu rád když nikdo nelockne tuto stížnost dokud se vše nevyjasní.

11.8.2020 19:48, odstraněno 11.8.2020 19:49 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.8.2020 20:18, naposledy upraveno 11.8.2020 20:20 uživatelem nemo

To je sice možné, ale on sám to neudělal, já nechápu proč děláte to co děláte zbytečně, ten hráč si sám naběhnul a čekal že mu to projde dostal reakci, davis ví co má a nemá rpit když je u PČR a snim se hádat nechci protože on to opravdu ví . a ke všemu kdyby se to stalo IRL tak to řeší GIBS a ne ADMIN co si dá duty nebo ?

Mikle

Hráč

5
11.8.2020 20:22

Tak to je dobrá chujovina. Spolupachatel je co se na tom podílel já jsem je poprosil o to at ho tam zdržej. Ne at ho někde zamknou. Takže si pročtěte pořádně logy když už se tady jima oháníte. A to pravidlo číslo 19 si specifikujte, protože jsem tam nikde nenašel bližší specifikaci co můžeš a nemůžeš. Protože já jsem tam fyzicky IC nebyl a přijel jsem po 15 až 20 minutách co se to stalo. A nejsem sám kdo s tím trestem nesouhlasí. Tak se proberte a uvažujte jako dospělí. Zatím vy jako A-team se mi jevíte jako děti. Trest byl udělen a nějaký vysvětlení nebo zkoumání co proč aaaaaaaaaaaaaaaaaa k čemu. Hotovo vyřešeno, podtrženo, sečteno a můžem se poplácat po rameni jak jsme dobří. Můj celodenní pokus se s někým z vás spojit byl marnej a vy sami jste mi odepsali že semnou nic řešit nebudete. Tak hlavně že si to umíte vysvětlit.

11.8.2020 20:22, odstraněno 11.8.2020 20:24 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.8.2020 20:24

Ale pavote, pochop že to v pravidlech nikde není napsáno však jestli je to zakázaný rozšiřte pravidla o dost protože v tom případě se frakce GIBS může rušit.

11.8.2020 20:27
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Mikle

Hráč

5
11.8.2020 20:28

Nemáš protože nevím jestli jsi admin na Artheonu či nikoliv a já jsem řekl at ho pozdrží mohli ho slušně požádat at počká. Nikomu jsem nepřikázal někde někoho zavírat. A ještě mi řekni a ukaž že jo a popřípadě kde jsem to psal. A jak tu již bylo řečeno mělo se to řešit IC a ne takovýmto stylem. A když už si o tom chceš popovídat a pomoct mi to vyřešit pojd na Discord. Rád si o tom slušně pohovořím.

11.8.2020 20:29
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.8.2020 20:31

V tom případě proč je na serveru GIBS ? GIBS je pokud se nemýlím tam jen proto aby řešila přestupky nebo porušení zákona ze strany pčrky, takovým stylem se akorát ukázalo že GIBS je k ničemu a že se může zrušit, ic důvod k tomu byl, klasicky se to řešilo jednoduchým jailem a ten hráč z toho má s prominutím pr***, jelikož si momentálně myslí že si vůči pčr mimo službu může dělat co chce a skončí to tak že když něco ten člověk bude chtít podniknout nemůže jelikož by dostal jail....

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~53