Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přidání oprávnění ve frakci umožňující přepisovat vozidla na frakci.


Adlonosram

Hráč

10
10.10.2023 20:16

Často řeším problém že koupím auto do frakce a zjistím že tady není majitel. Právě v mé situaci kdy majitel nebude dlouho na serveru nemůžu přidat auto na frakci. Takže můj návrh zní že by se přidalo oprávnění že by bylo možné aby kdokoli mohl přidat auto na firmu když mu to ředitel či majitel dá. Nechte to projít hlavou a napište co si myslíte. Díky za odpověď.

10.10.2023 20:36, odstraněno 11.10.2023 11:08 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 23
10.10.2023 21:18, naposledy upraveno 12.10.2023 02:31 uživatelem golfik34

Teda nechápu proč už tohleto v té hře není, myslím si že to není nic složitého na to aby to v té hře už dávno nebylo nastavené že generální ředitel firmy může přepisovat vozidla na firmu, to je snad jasný když je někdo generální ředitel firmy že může přepisovat vozidla, nikdy jsem takovou funkci neměl ale myslím že tohleto by mělo být samozřejmostí. 

 

Všichni mi dávají palce dole a nikdo není schopný dát písemnou zpětnou vazbu, smutné jak je tato komunita neadekvátní.😌

jan38

Hráč

41
11.10.2023 23:57, naposledy upraveno 12.10.2023 00:00 uživatelem jan38

Jelikož jsem vyspělí.

 

Irl to nefunguje jak jsi ty myslíš, prepsat vozidlo na PO jde pouze na vlastníka PO. Nemůže cizí člověk pohybovat s majetkem firmy která mu nepatří.  Je majitel neaktivni řešte to ic cestou. Soud třeba pomůže.

Proč budu kupovat auto na frakci bez majitelova povolení. To je jako když si personalista nabere personalistu, nejde ti ooc. Proč by to mělo jít IC

12.10.2023 02:28

Dobře, i tak si myslím že pokud by majitel firmy chtěl tak uvede to že přepisovat vozidla může i ta daná osoba kterou si on vybere, nechápu proč to v té hře musí být tak dementně vymyšlené že ani majitel nemá možnost udělat tento úkon když bude třeba dlouho pryč, na to kolik za založení frakce chtějí peněz je to fakticky málo vymyšlené. 

Zeintar

Hráč

49
12.10.2023 11:28

Verim, ze kdyby sis podal report na prepsani auta na frakci, admin by ti vyhovil. Jana38 moc neposlouchej, neni to tak, jak on pise, vse se zaklada na pravni moci, na ktere jsou napsany smlouvy. Kdyz si napises s majitelem smlouvu, ze muzes hybat s majetkem te firmy, urcite ti administrator vyhovi. :)

Adlonosram

Hráč

10
12.10.2023 15:55

Zeintar, díky za odpověď. Bohužel jsem psal 2x AT na přepsání vozidla a poprvé mi řekl že ať si počkám na majitele. Majitel není na serveru kvůli rodiným problémům a neví na jak dlouho, no a to já nečekal a mám auto na firmu a nemohu ho tam dát. Ohledně Jan38 já jsem v amazonu generální ředitel/majitel protože ten nápad jsem měl já a jakubmach majitel to koupil protože mě nejde úplně Paysafeka a nemůžu kupovat věci na firmu (tak jsem mu platil půlku do ruky za ty věci ve firmě).  Takhle vám to řeknu a proto nabízím návrh který by usnadnil tento problém. A i zaměstnanci jsou pobouřeni protože nemohou jezdit s novou dodávkou. 

jan38

Hráč

41
12.10.2023 21:56, naposledy upraveno 13.10.2023 18:40 uživatelem jan38

Jiná možnost bohužel není,  pokud majitel nevypsal smlouvu na povoleni že můžete přepisovat majetek, tak žádná možnost asi není.  Maximálně čekat

 

Ale jako modul do shopu by se to hodilo


Powered by LeoSight IFS
LT~87

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo