Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Jak na článek


rudaneka122

Hráč

10
12.10.2023 06:07

Zdravim. Jak a kde napíšu článek 

12.10.2023 09:10, naposledy upraveno 12.10.2023 09:11 uživatelem kocvin

Ahoj, článek napíšeš jednoduše a to kliknutím na tento odkaz. 

A ptáš se jak ? Normálně, vybereš si nějaké téma, které tě baví, o kterém zároveň i něco víš a o kterém si myslíš, že by mohlo zaujmout i komunitu. Pak to nějak poutavě sepíšeš a zveřejníš. Aby byl článek ještě poutavější, můžeš k němu dodat nějaké obrázky, které se k danému tématu vážou. 
Tak trošku tuším, že to chceš dělat kvůli denní odměně a dovol, abych ti poradil jednu věc. Nedělej to účelně a primárně jen kvůli tomu, nedopadá to pak dobře (špatný, nebo okopírovaný článek ti pak stejně nebude schválen). Dělej to i kvůli tomu, že lidem zde chceš opravdu něco zajímavého sdělit a zároveň o sobě víš, že to umíš i trochu podat. 

Hodně štěstí. 

Holub

Hráč

46
12.10.2023 09:12

Vím, že jsem na hraně pravidel a slušnosti toho, co tady píšu, ale ty radši nic nepiš. Viděl jsem tvůj styl psaní (ne, že by ten můj byl terno) a u tebe by to nedopadlo dobře. A to asi v tom nejlepším scénáři.

Hlavně tě tím šetřím trapasu a zbytečně zabitého času. 

rudaneka122

Hráč

10
12.10.2023 16:19, naposledy upraveno 12.10.2023 16:19 uživatelem rudaneka122

Zdravim, @kocvin

moc děkujem za odpověd


Powered by LeoSight IFS
LT~38