Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Hrač ne umí rp


Mufasa

Hráč

4
28.10.2023 20:15

Zdravím Dneska se stalo to že jeden hráč u mě v bazaru ničil mi majitel bochal do auto tak dale dělal proste bordel 

tak sem na nej vytahnul Zbran řekl sem ad odejde tak nasedl do auto první něco psal do vysilačky což spravne nema když na nej miři nekdo zbraní od kamarada ic rp dostal besty nasedl do auto jako by nic začal bourat provokovat jezdil fur do kola bazaru i když vedel že sem 4vs 1 všechny měli zbrane kamarad miři zbraní na nej on veme telefon zavola PSA jako by nic přijela PSA začala to řešit než přijela měl sem report na typka a ne sam všechny mu dali report

řikam to do OOC PSA ad to vedi čekam na AT tak sem si psal z AT  

potom AT chtělo dukaz tak sem šel na plochu poslal tym pádem bylo stop Rp jen že PSA Fur Rp 

když řekl že nemaji co delat že typek měl rp situaci u ktere ne muže volat tak mě vzali do vezeni sebrali zbran když bez duvodne tak tu 

tu je video co se stalo 

prosím o smazaní rejstřiku o vracení zbrané penize ktere byli odebrane v vezení jako pokuta 

odebraní z vezení muj trest je 4hod za nic když vedeli že je Stop Rp admin ktery to semnou řešil byl ten to ktery potom se odpojil proto že měl nejaky ooc problem tak mi řekl ad to dam sem  video je zde https://www.youtube.com/watch?v=xi45YB1xpKc

jinak hrač 2x odpojení z Rp akce hráč vubec ne umí rp trolly to ne stalo se to poprove něco podobne ho se stalo včera typek byl potrestaní ale jak vidim ne pomohlo omlovam se za gramatiku pišu v nervech proto to už mi nepřijde norlaní 12lety dety ktery neumí hrat jen chodi troly lidi je jeste podporují v tom hnus

macaczE

Hráč

9
28.10.2023 20:49, naposledy upraveno 28.10.2023 20:51 uživatelem macaczE

Ja ty pico nevim jestli se mam smat nebo brecet ty si fakt tak blbej clovek ani nevis jak moc jsem se musel drzet abych ti tam nepsal fakt hnusny veci, protoze jestli to trollis, tak musim uznat ze jsi profik ale jestli to myslis smrtelne vazne tak ti preju dlouho skimo nehrat protoze jsi tam nedelal nervy jenom me ale i PSA ktere sem zavolal.

Nebudu se ani vyjadrovat k tvejm lžím ktery si sem napsal. Lhal si do /do a u toho si mi delal nejvetsi nervy. Jeste jsem te na to upozornoval ale ty jsi tak omezenej clovek ze to neni mozny. Ja se k tomu ani nebudu vyjadrovat. Celé RP, tvoje gramatika, tvoje lži byly fakt nesnesitelný a u tehle zadosti mi z te tve omezene demence mi umiraji mozkove buňky. Doufám že Jackson Nolan (psa) a ten druhej potvrdi jak jsi lhal a jak jsi zdrzoval. Pisu to tu uprimne a s varovanim jsem smirenej. Jenom chcu abys vedel jak strasne lzes a predevsim JAK SEŠ BLBEJ A ULHANEJ.

Chtěl bych aby se k tomu vyjadrili aji PSA slusneji nez ja protoze kdybych byl na jejich miste tak ti tema jejich brokovnicema ustrelim hlavu zcela uprimne.

Vim ze tato odpoved je fakt na nic sepsana nic mene obsahuje pravdu a uprimnost. Vic tveho debilniho rp tady nebudu zminovat protoze bych tady byl 2 hodiny a pravdepobodne bych spachal sebevrazdu.

MUFASO CHCI ABY SIS UVEDOMIL JAK SES BLBEJ A NEVIM CO VSECHNO A DOUFAM ZE TE NIKDY NEUVIDIM A UZ VUBEC STEBOU NEBUDU RPIT!!!!!!!!

 

Phobios udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné vyjadřování, urážení jiného člena komunity

Mufasa

Hráč

4
28.10.2023 21:11, naposledy upraveno 28.10.2023 21:12 uživatelem Mufasa

 

tohle je vijadření PSA když sem jím dal video to je za prve za duhue piš si co chceš dukaz mam jde to tam videt tak že si mužeš psat co chceš https://imgur.com/a/h0bTxk6

 

macaczE

Hráč

9
28.10.2023 22:45

Ja doufam ze si ze me delas srandu. 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

Mufasa

Hráč

4
28.10.2023 23:18

ja už nevím jak ty to napsat z 20 lidi co tam bylo tak vy že ne umiš rp všechny 20 lidi ty dalí report máš jen štesty žadny AT tam ne byl proto že koukali na Kleš všem sem psal všechny napsali to same bude řešit potom ale veř že ty ban dostaneš me budu vracene vecí 

aspon naučiš počitat byli to 2 rany z glokem ne 3 jak psal /do

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 27 (vyhrožování pravomocemi člena AT)

Mufasa

Hráč

4
28.10.2023 23:46

tu je Dukaz od PSA jak pry kecam xD 

https://imgur.com/a/h0bTxk6

 

Mufasa

Hráč

4
28.10.2023 23:53, naposledy upraveno 28.10.2023 23:53 uživatelem Mufasa

vyřešeno 

[OFFLINE-BAN]: Game Master Radekfil zabanoval macaczE. (16 hodin)
[OFFLINE-BAN]: Důvod: NonRP Fear (16 hodin).

Díky 

Lock

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

Powered by LeoSight IFS
LT~65