Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nahlášení od ujetí od Nehody + vyhrožování.


macaczE

Hráč

9
30.10.2023 16:53, naposledy upraveno 30.10.2023 16:55 uživatelem macaczE

Podatel : Evzen Dobrak

Předmět : Ujetí od nehody, vyhrožování, ublížení na zdraví                                                                                 

Odůvodnění : 

Dobrý den, 

Podávám trestní oznámení na řidiče černé Audi A8 s spz "2FC 7044". Viník způsobil dopravní nehodu, kdy nedal přednost v jízdě, následně vystoupil a místo nějakého zeptání se, zda jsem v pohodě či podobně na mě začal hulákat, že jestli jsem normální na to jsem se ho zeptal že jestli neví kdo má přednost to na mě začal řvát ještě víc "Jen počkej mrdko", nevíš s kým mluvíš apod. to ve mě vyvolává obavy že by mi něco mohl udělat, protože když začal odcházet, tak šel ke kufru auta a myslím že se začal dívat na SPZ (mafie ?). Celá tato událost se stala 30.10.23 okolo 15.00 v Montgomery na křižovatce vlevo od autoškoly.

 

Přílohy : záznam z autokamery

/do auto vjíždí do Montgomery, lze slyšet hlasité dunění motoru (rychlost neznámá, kamera nemá GPS).

/do když je auto z výhledu v křižovatce, vpravo vyjede černá A8 a narazí do sloupku C.

/do vystřelí boční Airbagy a auto z výhledu nabourá do zdi, v tu chvíli se spustí i přední airbagy a přední kamera spadne.

(( od této chvíle lze slyšet jen audio))

/do lze slyšet jak Evžen vytahuje ze dveří telefon a volá IZS

/do lze slyšet "Před autoškolou", Těžká DN 2 aut.

/do v tu chvíli lze slyšet ťukání na okno, okna se následně stahují dolů.

/do lze slyšet "Pičo proč letíš 250kmh"

/do lze slyšet jiná osoba "Ty pičo"

/do lze slyšet jak Evžen říká "Coje ?"

/do lze slyšet "Co dělaš"

/do lze slyšet jak Evžen říka "Nevíš kdo má přednost ?"

/do lze slyšet "Jsi normalní ? Letíš tu 200kmh ! "

/do lze slyšet "60 kmh je tu"

/do lze slyšet "Ty jebo"

/do lze slyšet jak Evžen říka " Nevíš kdo má přednost šuline ? "

/do lze slyšet "Komu nadáváš ty kundo ? "

/do lze slyšet "Asi nevíš s kým mluvíš"

/do lze slyšet jak Evžen říká "Tobě zmrde".

/do lze slyšet " S kym se tak bavíš ? "

/do lze slyšet "Nech ho"

/do lze slyšet jak Evžen říká "Myslíš že se tě bojím ? "

/do lze slyšet "Mal by si sa"

/do lze slyšet jak Evžen říká "ajó, gangstér jo ?"

/do lze slyšet "Jojo, jen počkej".

/do na zadní kameře lze vidět " jak osoba přichází zezadu k autu a dívá se na spz, následně odchází úplně pryč směrem k autoškole".

/do lze slyšet "Pípnutí kamery pro uložení záznamu".

/do záznam končí.

 

 

4.11.2023 08:10

Vážený pane Dobrák,

děkujeme Vám za zaslání elektronického podnětu. Váš podnět bude předán stržm. Connor #448 k řešení možného protiprávního jednání a v případě dotazů si Vás kontaktuje pro více informací. Za přílohy děkujeme, jistě pomůžou v dokazování.


Hezký zbytek dne,
npor. Fitzler,
Vedení policie.


Powered by LeoSight IFS
LT~21