Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Komunikacia / Názory


SilveR

Hráč

34
30.10.2023 23:20

Ahojte ľudkovia.

Rozhodol som sa že by som chcel prinášať niečo nové do komunity, tak mi napadlo že by som si jeden krát za týždeň urobil čas a napísal sem niečo čo by rozvinulo komunikáciu medzi ľuďmi, aj ty čo sa napríklad nemajú tak radí a mohli by aj zmeniť na seba názor. Jednoducho aby naša komunita bola o niečo lepšia a tak. 😊

Budem rád, ak si každý nájde chvíľku a vyjadrí svoj názor na určité témy.

 

1. Komunikácia medzi ľuďmi.

Chcel by som sa vás opýtať, ako by ste zlepšili komunikáciu medzi ľuďmi a čo by ste pre to urobili.

Osobne si myslím že malo kto vie v tejto dobe viesť kvalitný rozhovor, či už cez správy alebo v osobnom živote. Veľa krát som sa stretol s tým že ľudia nevedia si vypočuť názor druhého človeka a hneď sa chovajú arogantne alebo v horšom prípade daného človeka zmenia automatický názor dám také príklady ktoré sú v momentálenej dobe najviac riešene.

1.1 Politika

1.2 LGBTQ+

Stretávam sa že pri týchto témach si urobí každý svoj názor na danú stranu/človeka. A začnú sa ľudia súdiť podľa toho kto koho volil alebo kto koho obdivuje. Jednoducho nevedia rešpektovať názor iných.

Môj názor na politiku je taký aby to ľudia neriešili medzi sebou, poprípade aby sa to riešilo iba v domácnosti. Myslím si že táto téma je veľmi diskutabilná a každý ma na to svoj názor takže pokiaľ ste človek čo neznesie názory ostatných ľudí tak by som sa vyhol tejto téme pre zachovanie lepších vzťahov.

Názor na LGBTQ+ myslím si že tiež veľmi častá téma (Preto som ju sem zaradil)  Často sa stretávam že ľudia pravé títo ľudia sú odcudzovaní už len pri tom že tam patria ku gayom / lezbam / trans / bi. Aby niektorý ľudia pochopili je to "porucha" v DNA ktorá tu je medzi nami veľmi dlhý čas. Sú 3 druhy týchto ľudí.

1. Taký ľudia ktorý si povedia že tam patria len tak zrazu. 15 rokov hetero, blik druhý deň trans, blik tretí deň lezba/gay. K týmto ľuďom mam iba taký názor že si chcú prísť zaujimavý a sú ešte nedostatočné vyspelí na to aby pochopili to že to musia odjakživa tak cítiť, verím že sa dá aj preorientovať a stáť sa LGBTQ+ ale myslím si že to ten človek musí úprimne tak cítiť. A byť v takom stave dlhší čas. (Tzv. objaviť seba samého)

2. Ďalší druh nazvem maľovači určite každý pozná takýchto členov v LGBTQ+ skupinách. Myslím si že práve kvôli tejto skupine veľa ľudí odcudzuje celé LGBTQ+. Čo som si všimol tak táto skupina väčšinou chodí na pochody a také tie veľké stretnutia alebo jak to mám nazvať, dám vám sem fotku. (Hovorím iba z toho čo som si všimol na sociálnych sieťach/internete všeobecne.) Nemusím mať právdu.

                                                   

3. Ďalší druh tí normálny nemajú potrebu sa verejne prezentovať pod LGBTQ+. Táto skupina ľudí sa spraváju ako klasický hetero až na to že svoje orientovanie neprezentujú a ani si nepovšimnete že do tejto skupiny patria. Dokonca takýto ľudia vedia odcudzovať 2 predošlé "druhy". Pretože "kazia" celé meno tým ktorý nemajú potrebu to nejak prezentovať.

Zakončenie témy LGBTQ+

Ja osobne týchto ľudí nijak neodcudzujem, pre mňa je to taký istý človek ako já a máju takú istú hodnotu ako ja, verím tomu že x,y týchto ľudí sa vie lepšie správať než klasický hetero atď. Tiež som nepovedal všetky "druhy" týchto ludi, ale to by ani nešlo. Myslím si že by bolo dobré si byť rovný a z nikoho si nerobiť srandu alebo neodcudzovať pre to aký sú, pretože nikto z nás nikdy nebude dokonalý a treba sa podľa toho riadiť, každý ma svoj život, svoje veci čo rád robí a tak takže radšej dávajte ľuďom okolo seba lásku, pochopenie a radosť.

 

Chápem že tento názor sa niekomu nemusí páčiť, ale úprimne si myslím že je to najlepší názor ktorý je ľudský a nikoho tým neurazím, je to jeden z mnoha mojich názorov, môžete sa k tomu tiež vyjadriť prečítam si veľmi rád aj vaše názory na túto tému, budem taktiež rád ak by ste mi napísali akú tému by som rozpísal v novom topicu.

 

Budem rád ak budete rešpektovať nejaké chyby (opravte ma keď tak aspoň sa naučím :D) alebo ma tiež niekde ospravedlňte že by som sa dobre nevyjadril, snažím sa na tom pracovať, ďakujem za pochopenie.

Prajem pekný zvyšok dňa/večera s láskou

                                                                                                                                       SilveR.❤️

[ Píšem to hlavne pre to, aby som si zlepšil gramatiku/komunikáciu s ľuďmi, vypočul si ostatných názory na tieto témy atď.. ]

 

 

 

 

Holub

Hráč

46
30.10.2023 23:49, naposledy upraveno 31.10.2023 09:34 uživatelem Holub

Kdyby byla možnost sdílet zkušenosti s lidmi z vybraných skupin, tak věřím tomu, že by nenávist vůči LGBT komunitě stoupla na sto procent. O to smutnější je, že z dané komunity znám skutečně fajn lidi, ale všechno sráží dolů skuteční potrati lidstva. 

EDIT k 31.10

Tohle je spíš doplnění k prvnímu bodu od Silvera. Jsou lidi, kteří nutně hledají samy sebe. Pak jsou zde lidi, co se na někoho upnou bez ohledu na pohlaví. A tam to pak začíná být skutečná zábava, páč někdo ti může ze dne na den skočit z kolonky lesba do kolonky hetero. 


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024