Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ospravedlňenie Dzardysovi


SilveR

Hráč

34
3.11.2023 20:01

Ospravedlnenie

Ahoj Dzardys,

chcel by som sa ti ospravedlniť za to ako som konal, ale naštvalo ma to že si si myslel že píšem tie ,,topici" preto aby mi bol nejak ovplyvnení ban. To som vážne tak nemyslel, iba z vlastného záujmu som napísal tie texty, pretože sa viem o takýchto veciach porozprávať tak som to chcel skúsiť a myslím si že mi to celkom šlo, takže v tom určite budem pokračovať, už len preto lebo z tých textov mám dobrý pocit, pretože nikdy som nebol spisovateľ, a toto ma zase posúva a je to niečo v čom sa môžem zlepšiť, budem rád ak to pochopíš. Tiež sa ti chcem ospravedlniť za časté otravovanie, ale bohužiaľ som typ človeka ktorý je nedočkaví, chcem si zahrať so svojimi ľuďmi ktorých mam moc rád, a nechcelo sa mi takú dlhu dobu čakať, myslím si že si tiež typ takého hráča, a bolo by ti ľúto že si s nimi nemôžeš zahrať. Keďže som s mojimi ľuďmi furt v kontakte tak ma to núti si písať aspoň o to skrátenie. Každopádne s momentálnou dĺžkou som stotožnení tak už sa to pokúsim vydržať bez toho aby som písal Globalním Administratorom. Tiež sa ti chcem ospravedlňiť ak som ťa nejak pošpinil a niečo si si zobral osobne, budem rád, ak zakopeme valečnú sekeru, a v oblasti ,,žiadosti o unban" sa už nikdy nebudeme musieť vidieť. Z mojej strany to bude pre teba asi všetko. s láskou

                                                                                                                                                                    SilveR.❤️

Ahoj Rataj,

tebe by som sa tiež rád ospravedlnil za označenie, bohužiaľ to je zlozvyk nevedel som o tom že som sa mohol obrátiť na Globalních Administratorov, pretože čo som sa pýtal tak odpoveď som dostal takú že Dzardys je nad nimi, budem rád ak to pochopíš, a tiež mi prepáč za to že som sa oháňal tvojím menom, už sa to stalo naposledy, ďakujem.

 

Všetkým prajem pekný zvyšok večera/dňa.. Už odomňa také chovanie neuvidíte.

PEACE

 

 

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024