Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

🧉 Znovuotevření palírny Muerto 🧉


9.11.2023 10:02, naposledy upraveno 16.11.2023 09:48 uživatelem marekvoe


Muertos a.s.
ESTABLISHED 2022


🧉 Znovuotevření palírny Muerto 🧉

Vážení labužníci mexického života,

včerejším dnem jsem oficiálně přestěhoval palírnu do firemního sídla - Muertos a.s. Bylo to dlouhé a náročné. ale již je to dokonáno. Máme nové vylepšené destilační a fermentační přístroje a výroba nejmexičtějšího produktu Tequilly Muerto může znovu započít. Vás Francis.

 


🍸 Tequila Muerto 🍸
Exkluzivní zlatá tequila, která vyšla z precizní výrobny ElMuertose ve Fort Carsonu
50.000 Kč
>Objednávejte zde<

Přináším vám poutavý pohled do tajů Tequily Muerto, která není jen nápojem, ale skutečným uměleckým dílem v láhvi. Moje nedávné dobrodružství při #francisovoroadtrip mě zavedlo do srdce Mexika, kde jsem objevil nové přísady a postupy. Tequila Muerto není jen nápojem, je to příběh vášně a tradice, který pramení z ruční práce mexických vlastenců. Když zvednete skleničku, udělejte to s vědomím, že pijete nejen nápoj, ale i kousek mexické historie a řemeslnického umění. Ať žije Mexiko!

ElMuertos


Powered by LeoSight IFS
LT~22