Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

🌲Nábor SPSA


Galpix

Hráč

19
12.11.2023 19:47


🌲Dlouho očekávaný nábor do SPSA je tady!🌲
👍Připoj se k nám
a přispěj i ty k péči o naši přírodu, historii a kulturu San Andreas!💪


Požadavky k přijetí do programu akademie:

💼) Minimálně středoškolské vzdělání
🚗) Řidičské oprávnění skupiny B
🌍
) Platné státní občanství San Andreas
🔍
) Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

💼) Kariérní postup a růst
👥
) Stabilní zázemí 
🙏
) Rozumné vedení 
🫰
) Finanční stabilitu a ohodnocení


Stále máš zájem?


(Nefunguje tlačítko? Klikni sem)

Odeslal/a jsem přihlášku, co dál?
1) Vyčkej do vyhodnocení přihlášky, vyhodnocení je obvykle jednou do týdne, u vyhodnocení obdržíš další informace co dál.


Marcello Ortega,
Ředitel SPSA

Galpix

Hráč

19
13.11.2023 17:58, naposledy upraveno 13.11.2023 18:10 uživatelem Galpix

Vyhodnocení náboru - 12.11.2023 - 13.11.2023


Přijat Nepřijat
J.D. Travis J. McCabe, CSc
Mgr. Nathan Pearce
Ing. Nikita Yegorovich
Mgr. James Cadllac
Diego Sarto
Liam Black
Tyler Leopard
Forrest Eliot
Evzen Skocdopole
Rashad Coulbourne

(( @Borwyx @Samik @Mersfitz @Uwax @Keksik @kocvin @typecek @Tonix211 @karlito ))


Gratulujeme k přijetí do druhého kola, všichni přijatí se dostaví dne 17.11.2023 (Pátek) v 18:00 do recepční místnosti budovy Správy parků San Andreas, Angel Pine.

S sebou:

🧾) Identifikační doklad
🚗) Řidičský průkaz skupiny B.

Co očekávat:

Na druhém kole náboru budou kladeny otázky související s pracovním poměrem, v případné úspěšnosti postoupíte do programu akademie SPSA.


Nepřijati: V případě žádosti o objasnění a odůvodnění odmítnutí mě kontaktujte na adrese marcello.ortega@post.ic. 

Nedokážu se dostavit: V případě, že se nedokážete dostavit na určený termín, kontaktujte mě na adrese marcello.ortega@post.ic.


Marcello Ortega,
Ředitel SPSA

Galpix

Hráč

19
16.11.2023 14:58

Vyhodnocení náboru - 13.11.2023 - 16.11.2023


Přijat Nepřijat
Heinrich Wittlinger
Bradley Palmer

Jake Rodrigez
Daniel Hudec
Max Rossi

(( @elpandos @Wright ))


Gratulujeme k přijetí do druhého kola, všichni přijatí se dostaví dne 24.11.2023 (Pátek) v 18:00 do recepční místnosti budovy Správy parků San Andreas, Angel Pine.

S sebou:

🧾) Identifikační doklad
🚗) Řidičský průkaz skupiny B.

Co očekávat:

Na druhém kole náboru budou kladeny otázky související s pracovním poměrem, v případné úspěšnosti postoupíte do programu akademie SPSA.


Nepřijati: V případě žádosti o objasnění a odůvodnění odmítnutí mě kontaktujte na adrese marcello.ortega@post.ic. 

Nedokážu se dostavit: V případě, že se nedokážete dostavit na určený termín mě kontaktujte na adrese marcello.ortega@post.ic.


Marcello Ortega,
Ředitel SPSA

Galpix

Hráč

19
20.11.2023 18:54, naposledy upraveno 20.11.2023 18:55 uživatelem Galpix

Vyhodnocení náboru - 16.11.2023 - 20.11.2023


Přijat/a Nepřijat/a Nedostavil/a se u předešlého
Bc. Elise Swift
Ella Hughes
Luk Muller
Ing. Zoe Benett
Anatoly Kuzněcov
Bc. Emanuela Desperado
Mgr. Andrea Brown 
  Evzen Skocdopole
Mgr. James Cadllac
J.D. Travis J. McCabe, CSc

(( @Mono @kixoF @eMkoo @Lexikonn @Honziik @VALENTIN @Tomixicek ))


Gratulujeme k přijetí do druhého kola, všichni přijatí se dostaví dne 24.11.2023 (pátek) v 18:00 do recepční místnosti budovy Správy parků San Andreas, Angel Pine.

S sebou:

🧾) Identifikační doklad
🚗) Řidičský průkaz skupiny B.

Co očekávat:

Na druhém kole náboru budou kladeny otázky související s pracovním poměrem, v případné úspěšnosti postoupíte do programu akademie SPSA.


Nepřijati: V případě žádosti o objasnění a odůvodnění odmítnutí mě kontaktujte na adrese marcello.ortega@post.ic. 

Nedokážu se dostavit: V případě, že se nedokážete dostavit na určený termín mě kontaktujte na adrese marcello.ortega@post.ic.

Nedostavil/a jsem se, nekontaktoval/a jsem nikoho: Stále máte možnost se zúčastnit jiného stanového termínu, který lze zahlídnout u dalších vyhlášení.


Marcello Ortega,
Ředitel SPSA

Satann

Hráč

23
30.11.2023 21:24, naposledy upraveno 23.12.2023 20:57 uživatelem Satann

Vyhodnocení náboru - 20.11.2023 - 30.11.2023


Přijat/a Nepřijat/a Nedostavil/a se u předešlého
Mia Heinrich
Daniel Hudec

Ellie Clark
Marcus Desperado
Isabella O'Connell
Mason Parker
Jennifer Harvey
Annie West
Ing. Zoe Benett
Anatoly Kuzněcov
Bc. Elise Swift
Evzen Skocdopole
Mgr. James Cadllac

(( @Mak3r @UrciteNeHudec @xyzxd @MarthySK @Jablkoo @Yuutsu @mazdaEXE @Alchymista @Lexikonn @Honziik @Sp00k1 @karlito @Uwax ))


Gratulujeme k přijetí do druhého kola, všichni přijatí se dostaví dne 03.12.2023 (neděle) v 18:00 do recepční místnosti budovy Správy parků San AndreasAngel Pine.

S sebou:

🧾) Identifikační doklad
🚗Řidičský průkaz skupiny B.

Co očekávat:

Na druhém kole náboru budou kladeny otázky související s pracovním poměrem, v případné úspěšnosti postoupíte do programu akademie SPSA.


Nepřijati: V případě žádosti o objasnění a odůvodnění odmítnutí mě kontaktujte na adrese shawn.wilson@post.ic. 

Nedokážu se dostavit: V případě, že se nedokážete dostavit na určený termín mě kontaktujte na adrese shawn.wilson@post.ic.

Nedostavil/a jsem se, nekontaktoval/a jsem nikoho: Stále máte možnost se zúčastnit jiného stanového termínu, který lze zahlídnout u dalších vyhlášení.


Shawn Wilson,
Vedoucí stráže SPSA

Satann

Hráč

23
23.12.2023 21:15, naposledy upraveno 23.1.2024 18:47 uživatelem Satann

Vyhodnocení náboru - 1.12.2023 - 23.12.2023


Přijat/a Nepřijat/a Nedostavil/a se u předešlého
Billy Joe
Metrich Farkaš
Marcus Will
Scott McDouglas
Robo Bakardi
Jacob Johanson
Daniel Hudec
Ellie Clark
Isabella O'Connell

(( @Bucha1 @Hwery @The2Brotherz @Charllie @Salvaro @SheFisKo @UrciteNeHudec @xyzxd @Jablkoo ))


Gratulujeme k přijetí do druhého kola, všichni přijatí se dostaví dne 29.12.2023 (pátek) v 18:00 do recepční místnosti budovy Správy parků San AndreasAngel Pine.

S sebou:

🧾) Identifikační doklad
🚗Řidičský průkaz skupiny B.

Co očekávat:

Na druhém kole náboru budou kladeny otázky související s pracovním poměrem, v případné úspěšnosti postoupíte do programu akademie SPSA.


Nepřijati: V případě žádosti o objasnění a odůvodnění odmítnutí mě kontaktujte na adrese shawn.wilson@post.ic. 

Nedokážu se dostavit: V případě, že se nedokážete dostavit na určený termín mě kontaktujte na adrese shawn.wilson@post.ic.

Nedostavil/a jsem se, nekontaktoval/a jsem nikoho: Stále máte možnost se zúčastnit jiného stanového termínu, který lze zahlídnout u dalších vyhlášení.


Shawn Wilson,
Vedoucí stráže SPSA

Satann

Hráč

23
23.1.2024 18:59, naposledy upraveno 23.1.2024 19:03 uživatelem Satann

Vyhodnocení náboru - 24.12.2023 - 23.01.2024


Přijat/a Nepřijat/a Nedostavil/a se u předešlého
Sam Marton
Jack Dreilor
Martin Dope
Leopold Dragov
Grace Pennington
Leo Alicandro
Bryan Campbell
Sung Ming Jang
Metrich Farkaš
Scott McDouglas
Robo Bakardi

(( @Hwery @Charllie @SheFisKo @Hemalkod @hondacivic @TurkyPurky @misatorcz @DOPERINO @lubosak167 @Shade ))


Gratulujeme k přijetí do druhého kola, všichni přijatí se dostaví dne 31.01.2024 (středa) v 18:00 do recepční místnosti budovy Správy parků San AndreasAngel Pine.

S sebou:

🧾) Identifikační doklad
🚗Řidičský průkaz skupiny B.

Co očekávat:

Na druhém kole náboru budou kladeny otázky související s pracovním poměrem, v případné úspěšnosti postoupíte do programu akademie SPSA.


Nepřijati: V případě žádosti o objasnění a odůvodnění odmítnutí mě kontaktujte na adrese shawn.wilson@post.ic. 

Nedokážu se dostavit: V případě, že se nedokážete dostavit na určený termín mě kontaktujte na adrese shawn.wilson@post.ic.

Nedostavil/a jsem se, nekontaktoval/a jsem nikoho: Stále máte možnost se zúčastnit jiného stanového termínu, který lze zahlídnout u dalších vyhlášení.


Shawn Wilson,
Zástupce ředitele SPSA

 

Satann

Hráč

23
10.3.2024 15:26, naposledy upraveno 10.3.2024 15:32 uživatelem Satann

Vyhodnocení náboru - 24.01.2024 - 10.03.2024


Přijat/a Nepřijat/a Nedostavil/a se u předešlého
 
Bruce Higgins
Ing. Cilian Darren
Bc. Ashlynn Neal
Pedro Garcia
Lucas Vercetti
 
Martin Marusič
Emma Baxter
Leopold Dragov
Grace Pennington
Jack Dreilor

(( @lubosak167 @Shade @misatorcz @Hwery @Salvaro @nicedcz @Harybo @Mart1ny @KUSKUS @Jacko88 ))


Gratulujeme k přijetí do druhého kola, všichni přijatí se dostaví dne 16.03.2024 (sobota) v 18:00 do recepční místnosti budovy Správy parků San AndreasAngel Pine.

S sebou:

🧾) Identifikační doklad
🚗Řidičský průkaz skupiny B.

Co očekávat:

Na druhém kole náboru budou kladeny otázky související s pracovním poměrem, v případné úspěšnosti postoupíte do programu akademie SPSA.


Nepřijati: V případě žádosti o objasnění a odůvodnění odmítnutí mě kontaktujte na adrese shawn.wilson@post.ic. 

Nedokážu se dostavit: V případě, že se nedokážete dostavit na určený termín mě kontaktujte na adrese shawn.wilson@post.ic.

Nedostavil/a jsem se, nekontaktoval/a jsem nikoho: Stále máte možnost se zúčastnit jiného stanového termínu, který lze zahlídnout u dalších vyhlášení.


Shawn Wilson,
Zástupce ředitele SPSA

 


Powered by LeoSight IFS
LT~105

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024