Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Next-x ~ Odcházím


Nextx

Hráč

5
18.8.2020 02:54, naposledy upraveno 15.9.2020 00:57 uživatelem Nextx

-

Bushino

Hráč

7
18.8.2020 08:41

Sepsane je to krásně a je vidět ze si k tomu měl hezky vztah, hold někdy věci nedopadnou jak by sme si přáli, já tu hraju teda jen asi přibližně 4 měsíce ale když sem přišel bylo to vše fajn a bavilo nás i s mými přáteli, dělali sme si spolu různé RP akce a tak dále, tím nechci říct ze by mě to už nebavilo ale za ty cca 4 měsíce co tu jsem tak se to celkem dost změnilo a už to není takové jako na mem začátku, je fakt ze komunita se celkem změnila a souhlasím s názorem textur na RPenou Prahu, tyhle textury se k tomu nehodí a hlavně je to dost pretexturovane což podle mě až zbytečné a na některých místech například u úřadu mám mírné lagy, a to mám v pohodě net i celkem naslaplej pc ale ty textury jsou na to moc, ale nebudu tu řešit tohle protože to sem nepatří ale doufám ze se to změní k lepšímu aby to pro nás byla zábava jako dříve a tobě přeji ať se ti daří, jinak teď nevím co k tomu jeste dodat takže to ukončim a ahoj, měj se krásně.

18.8.2020 11:09

Díky, že jsi nám to sdělil a jen jsi se nevypařil - je na tom znát, že máš nebo jsi měl k LeoSightu nějaký vztah. Přeci jen jsi tu strávil spoustu času a jsi jeden z těch, kteří se objevili už dávno a stále se tu objevují.

V komunitě by se určitě našli lidé a činnosti, se kterými bys zde mohl dál fungovat (třeba na SS13 neustále sháníme nové hráče), ale tvé důvody a odchod plně respektuji.

Nový herní server je určitě možný a máš-li nápad/návrh, rád jej zvážím.

 

Pokud však skutečně odcházíš, tak se měj hezky a budeme rádi, když se někdy vrátíš, nebo se po čase ukážeš na TSku. 👋

bit

Hráč

49
18.8.2020 12:17

Ahoj,

Strašně mě mrzí že odcházíš. Jak jsem se přes dvouma rokama přidal k této komunitě tak jsi mi na Discordu připadal jako super týpek, a to taky jsi. Je s tebou sranda a domluva. Jak si mluvil o hrách tak bych si strašně rád nějakou zahrál, ale kvůli limitaci toho mého šrotu tak si maximálně můžu užít Minecraft nebo CoD: Modern Warfare. Jak si navrhoval na TSku hru SoulWorker tak mě dost zaujala a chtěl bych ji někdy s tebou zkusit :D

Snad se někdy vrátíš a někdy se stavíš na TSku :)

Farewell.

18.8.2020 17:44

Ok cc

 

F

Scor

Hráč

63
18.8.2020 18:04

TUTORIAL: How to press the 'F' key on your keyboard - YouTube

18.8.2020 20:24, odstraněno 15.9.2020 00:57 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

sandlerino

Hráč

39
18.8.2020 21:19

 

bit

Hráč

49
22.10.2020 00:18

Next si smazal LS účet a smazal i tohle rozloučení :(


Powered by LeoSight IFS
LT~89