Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Pomoc alebo poradiť


ReadySK

Hráč

13
25.11.2023 01:48

Zdravím, hrajem MTA už nejakú dobu a chcel by som pridať HD cesty, ale neviem, ako na to. Skúšal som rôzne veci, ale väčšinou to funguje len pri samotnej hre GTA San Andreas. Bol by som vďačný za akýkoľvek komentár alebo vysvetlenie, ako na to ďakujem... :)

 

 

jbtpravidla

Hráč

20
25.11.2023 03:18

Ahoj, za mě pokuď se moc nevyznáš v modifikacích hry, tak ti doporučím autoinstaller viz. zde . Pokuď se přece jenom v modifikaci hry vyznáš, je zde možnost nahrát silnice ještě manuálně. Ačkoliv je to docela zábava, někdy se to opravdu vyplatí.

Brzęczyszczkiewicz Out!

ReadySK

Hráč

13
25.11.2023 04:33

Ahoj, práve toto som skúšal a nefungovalo to.

RaketakJura

Hráč

26
25.11.2023 08:55

Ahoj ReadySK,
s tímto problémem jsem se potýkal také, do MTA 1.6 mi to prostě hodit nejde, přes autoinstaller jak již výše zmínil jbtpravidla, to nejde také a vyskakuje jakási chyba ,dle mého asi budeš muset pokračovat s basic cestama, pokud nemá někdo na věc jiný názor či řešení.

jbtpravidla

Hráč

20
25.11.2023 17:17

Možné to je. Silnice jsem instaloval při verzi 1.5 takže je velice pravděpodobné že to již fungovat nebude. Co udělat nyní.. Z teoretického úhlu pohledu by stačilo nainstalovat starší verzi jako třeba 1.5, nahodit si do toho custom silnice, a poté přes MTA updater si hru aktualizovat do nynější verze 1.6. Je to čistě teoreticky návod. Jestli že fungovat nebude, tak se ti převelice omlouvám za ztrátu času.

Brzęczyszczkiewicz Out!


Powered by LeoSight IFS
LT~37

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo