Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Prosba u unban/perma @Rataj


neznamy#8843

Smazaný účet

11
29.11.2023 14:34

Ahoj skimo hráči,admin team a hlavne @Rataj.

Kdy byl ban udelen a za co?:

No tak jak začít...Hral múj bratr (Filipko14) s bratrancem @Raysear.Ten den sem nebyl doma jinak ho na PC nepoustim.Má svúj ale je to nejakej starej šunt na kterem nejde skoro ani google.Kvuli domu ze jsem jel ven s kamarádi tak jsem mu rekl ze muze jit na muj komp a hrát se nebo koukat na videa atd...Kdyz jsem prisel domu jsem ho vyhnal od PC a jel sem neco delat.Zrazu jsem chctel jít hrát Skimo.Zapnul jsem MTA a BUM perma.Prihlasil jsem se na svuj Leosight ucet (kofola12345) kouknul na ban list a kdyz jsem videl za co dostal ban jsem si rekl ze si na dlouho nezahrajem.Ted reknu info co jsem z neho dostal takze upozornuju ze to pravda nemusí být.Řekl mi ze kdyz hrál s bratrancem tak muj brácha mel lagy v aute a on byl vodic a kvuli tomu Ray umrel.Admini prej nebyli online tak si Ray dal respawn a muj brácha jel po neho.Pred nemocnicí se prej zacali DMkovat lopatami atd...Pak byli nekde v nejaky budove nebo co a tam muj bracha uDMkoval Raya tak ze upadl IC do bezvedomi.Pak muj bracha dostal nápad ze mu dá /nest a pojede s nim do nemocky nebo na benzinku koupit lekárničku už si moc nepamatuju co říkal.Ale Ray si mezitím dal report o revive.Prej mu to prijal admin ale zrusil jim report asi za to vyuzivaní animací co má taky v banánu.Brácha mi pak rekl ze se uz odpojili oba a pak prisel ban.Jeste jednou se za neho moc omlouvám.

Múj závěr a ponaučení:

Moc se omlouvám za to co se stalo a zaridim to aby se ke kompu nedostal bez meho dohledu a na PC nastavím heslo a budu ho vzdy vypínat kdyz pujdu pryč.Účet Filipko už byl zabanován čiže už tam není ani MultiACC.Predem dekuju za pochopení a hezký večer všem.S pozdravem Kofola12345. :) @Rataj 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Duplicitní téma - druhá aktivní žádost

Powered by LeoSight IFS
LT~13

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024