Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

NonRP Driving, NonRP Fear, Pravidlo 1, Pravidlo 21, Water Evading


Samik

Hráč

47
4.12.2023 13:54, naposledy upraveno 4.12.2023 13:54 uživatelem Samik

Přeji krásné pondělní odpoledne.

Dnes okolo jedné hodiny jsem se pokusil o traffic stop na maskovaného hráče s ID masky A5.
Hned při tom, jak jsem se za něj postavil tak už se mě vyptával v OOC na důvod zastavení, načež jsem ho upozornil, ať se drží pravidla 1 a řeší si tyto věci ICly.


Poté jsem vystoupil z vozidla a ICly jsem vyzval hráče k sesednutí z motorky, načež se hráč rozjel a začal ujíždět. Já se rozjel za ním a zahlásil pursuit.
Klip.
Na klipu můžeme vidět, jak to hráč se svou motorkou krásně džampoval a svištěl si to jak ghost rider přes písek a tak. Po chvilince nahánění se hráč vysekal, načež jsem na něj začal mířit.

Nemyslím si, že "vyhul mi" je adekvátní reakce na to, že se vysekáš jak hovado s motorkou a následně na tebe míří policista se zbraní.

Pak jsem mu nasadil pouta a hned na to jsem byl v OOC chatu napaden nadávkou, kterou ani neuměl napsat.


No a jako třešničku na dortu tu máme water evading, který se mi bohužel povedlo zachytit jen na screenu.
Screen.
Na screenu můžeme vidět ve vodě jeho hlavičku s kloboukem. V tento moment měl již také mimochodem nasazená pouta, tudíž by mě zajímalo jak se mu plavalo. Jelikož už jsem na něj následně neměl nervy, tak jsem ho nechal uplavat, než abych se s ním nervoval dále.

Stížnost píšu sem, poněvadž momentálně není na serveru žádný admin, který by mohl situaci vyřešit.
Na konec sem ještě přikládám logy pro AT, aby si je mohli admini pročíst sami.

Samik out. 😎





4.12.2023 16:03

Ahoj, děkujeme za nahlášení. Na základě dodaných důkazů, byl hráč náležitě potrestán. 


Powered by LeoSight IFS
LT~34