Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Bez duvodu ban


Mufasa

Hráč

4
4.12.2023 22:09

Vubec nevím proč sem dostal ban přijdu na server podloché době typek do mě 4x za sebou boura tak řeším z AT

rp Driving poslal sem fotku pres Report system jak typek do mě boura což jde videt tajk typek predek auto na mačknuty na moje leve dveře vozu dveře mam rozbite ale cele auto je v pohode tak vypada presne jak kdy někdo do mě naboral rekace od AT byla do 5minut asi což utipek z autem vycovál  

pak teda AT řekl tam nic ne vidí ze sve skušenosty na Skimo vím nema cenu sníma hadat něco jím vysvetlovat tak napsal do PM AT neřeš nechcí to řešit report už byl uzavření davno tak říkam ok jdu odvez auto do garaže udělat nejake male Rp najedou ban porušení pravidel 21 říkám nevím jako za co že sem napsal do pm že kdy někdo dal report mě tak ban hnet aní nechtejí dukaz dit je to pravda kolik videjí sem na Skimo udělal jak samí AT obchzejí pravidla co s toho mam xD nic jako že napsal neřeš to pak svuj nazaor což aní neda řict jako uražka na server nebo na osobu kdych to byl ja tak mam ban hnet tak to potom jo no 

4.12.2023 22:14, naposledy upraveno 4.12.2023 22:16 uživatelem marekvoe

21. Výhradním jazykem pro OOC chat je čeština a slovenština. Vyjímkou jsou citace nebo zaběhnuté výrazy v jakémkoliv jazyce. V OOC chatu je zakázáno využívat cílené vulgarismy nebo jakkoliv jinak urážet ostatní hráče. Spamovat v jakémkoliv (IC i OOC) chatu je zakázáno.

Doufám, že mé CTRL + C a CTRL + V odpovědělo na důvod tvého banu.

Mufasa

Hráč

4
4.12.2023 22:17, naposledy upraveno 4.12.2023 22:20 uživatelem Mufasa

za jedno slovo proto že sem na psál Že je Dement tak 10hod ban pecka 

hlavně mě když nadavlí do ooc tak dostalí ban max na 2hod říkám jde to videt co to je za server jen tak dal :ú

 

 

jo sorry já zapoměl on ten hrač byl Top Donater 2 posobě tak proto jen 2hod omlovam se moje chyba

4.12.2023 22:26, naposledy upraveno 4.12.2023 22:27 uživatelem marekvoe
  1. Délka trestu je na uvážení člena AT, zrovna u tohodle pravidla se to liší, většinou dle závažnosti a historie. Když vídám tvé příspěvky na fóru, tak se vůbec nedivím, že je trest delší.
  2. Členové AT to dělají zadarmo, proto pochybuju, že by je nějaké donatování ovlivňovalo.
  3. TOP 2 donátor je Matbrok a pochybuju, že ten by někomu nadával.

Ban ti bude trvat do rána, dobrou noc.

Mufasa

Hráč

4
4.12.2023 22:33

ne řeším o níčém

 

4.12.2023 22:42

Ahoj, nějak nerozumím tomu, proč vůbec takovou žádost zakládáš, když si pak v zápětí sám odpovíš. 

"za jedno slovo proto že sem na psál Že je Dement tak 10hod ban pecka" -  ano bylo to přesně za tohle a jsem rád, že si uvědomuješ kde je problém(snad). Nadávat hráčům do 11yo dementů fakt není v pořádku.

Vysvětleno, tímto moje úloha končí a toto nesmyslné téma zamykám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~52

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024