Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Yet another stížnost na mufyjánky - Diego Roast, Jack Roast, Stefan Svac a nevím kdo vše


Jackal

VIP

46
7.12.2023 19:17, naposledy upraveno 7.12.2023 19:24 uživatelem Jackal

((Koukám, že ve dvou klipech je ještě Tuleň, takže klipy budou starší...no, gl. A pardon.))

Ahojčau, dnes jsem při projíždění YouTube videí ze Skima našel další skvost. Mufyjánci, kterým jde pouze o kropení a ne o RP. Však se přesvědčte sami na videu. Kdyby se snad rozhodli video smazat, s čímž tak nějak počítám, tak ho mám jako vždy uložené a rád jej zašlu adminovi, který bude stížnost řešit.

(Btw, taky chci umět střílet s otřesem mozku a běhat se zlomenou dolní končetinou, fakt hustý)

(Btw2, pro příště si pořiďte nějakej normální střihovej program, než Filmoru která hodí watermark přes celý video.)

7.12.2023 19:53

Ještě si tu odložím video pro případ, kdyby to někdo z AT hodlal řešit, kdyby ten dotyčnej ono video smazal.

Není zač.

kura

Hráč

4
7.12.2023 19:53, naposledy upraveno 7.12.2023 19:55 uživatelem kura

samozrejme jackalko milovany oblubeny ktory nevie nič o tomto ale aj tak sa vyjadruje zisti ic dovod a zistiš xD,vidim že maš dost času kukať skimo ytb tak podla mna máš aj čas si zistiť ic dovod ahoj :D (skoro všetko je staršie ako 2 až 3 tyždne)

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

F3nixar

Hráč

22
7.12.2023 20:03

Zde jen dodám,

toto je zářný příklad toho, proč tihle lidé by měli dostávat né bany na týden nebo měsíc.... Ale znemožnit jim kompletně hraní na tomto serveru.

Bxzyyy

Hráč

4
7.12.2023 21:03, naposledy upraveno 7.12.2023 21:25 uživatelem Bxzyyy

Nemusite se bat lasky za toto jsem byl potrestan protoze jsem byl strasne zlobivej kluk,dohromady bany asi 20 dní jen za pulku tech klipu,poslete mi klicenku? Pozdravuju jackala te perooo.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

Holub

Hráč

46
8.12.2023 00:00, naposledy upraveno 8.12.2023 00:01 uživatelem Holub

Jako nebudu lhát, ale je mi líto toho údajného bratra, že musí kvůli této existenci trpět čekání. Pokud tedy existuje.

Jinak prošel jsem si video a jsou tam záběry ještě z doby, kdy bylo skriptově povolené drive-by. Takže je fakt možné, že zde bude pár starších záběrů. Nerad to říkám, neboť tohle jsou existence, které si ten ban zasluhují už jen ze samotné podstaty pravidla nula (ergo když se tímto chováním ještě chlubí na YT), ale bohužel je to něco, co je potřeba brát v potaz. :/

8.12.2023 15:11

Prvně chci říct dvě věci, že se omlouvám za trochu pozdní řešení téhle stížnost a též děkují za nahlášení. Provinilci byli nyní potrestaní. Bohužel jsem neměl možnost nějak posbírat všechny informace, avšak něco málo se mi podařilo. Tímto tuhle stížnost beru za uzavřenou. 


Powered by LeoSight IFS
LT~113

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo